Gorące dyskusje ostatnie 12h

Ku#wa dlaczego glupi ludzie zawsze mysla w ten kolektywistyczny sposob xD?
    Na zasadzie: "mi nie przeszkadzajo cwiczenia do wojska hehe" - no to IDZ KURLA I SIE DOSZKALAJ, w czym problem? xD Dlaczego zawsze pie#dola te haselka, ale to ma dotyczyc wszystkich a nie tylko ich xD?
    Czy jak ja chce kupic nie wiem czerwona kurtke to czekam az wszyscy beda mieli taki przymus bo ja chce xD?

Tak samo z tym zakazem handlu w niedziele - chcesz babo to prosze bardzo masz zakaz i nie mozesz kupowac w niedziele - to nie, ona chce, ale zeby wszyscy mieli zakaz xD

Tak samo imigranci - chcesz przyjmowac, to smialo, do siebie na chate, bierzesz odpowiedzialnosc i wszyscy happy c'nie? Otoz nie tym razem, oni chca przyjmowac, ale jako my wszyscy xD

No japie#dole dlaczego takie ameby istnieja?
    Dlaczego nie mozemy zrobic normalnego kraju, gdzie kazdy dostaje to co chce:
    - Popierasz przymusowa sluzbe wojskowa? wspaniale, jutro TY ruszasz w kamasze!
    - chcesz zakaz handlu? Super, od jutra TY masz zakaz!
    - chcesz zakaz aborcji? No problem - TY masz zakaz aborcji
    - chcesz 500+? W porzadku! TY bedziesz na to placil i dostawal (reszta nie)

#polska #obowiazkowecwiczeniawojskowe #wojsko #bekazpodludzi
    pokaż całość

odpowiedzi (59)

• odpowiedzi (42)

Tak swoją drogą to gdyby dotyczyło to kobiet to już na ulicach by były protesty, mężczyźni wolą jednak żreć się między sobą a niektórzy bronią 30 dniowego niewolnictwa pod pretekstem „nauki męskości” xD Jak tam kręcenie wora w wojsku?

#wojna #polska #obowiazkowecwiczeniawojskowe

odpowiedzi (54)