Gorące dyskusje ostatnie 12h

Kurwa, dostałam prace nie dzięki wiedzy i umiejętnościom, a dlatego, ze teściowa się codziennie modliła. zabijcie mnie #gorzkiezale #zalesie przy okazji #chwalesie xD

odpowiedzi (38)

Mirki 10 minut temu kupiłem swoje pierwsze auto!!

VW Golf IV pięknnyy stan 1998 147.000km 1.9 TDI niby 20-lat ale wygląda pięknie (jak na swój wiek) i jest bardzo zadbany.

Szukałem ponad 3 miesiące ale znalazłem:) Z tego co mówił szef komisu kupował osobiście od mocno starszej osoby, która używała sporadycznie i to widać!! Jasne są szczegóły jakieś ryski, klima do nabicia i ogarnąć trzeba pokrowce bo fotele trochę przetarte ale reszta rewelacja

Nic tylko jeżdzić!

Fotki wieczorem - po myjni, zaraz jadę nim w drogę powrotną, ale się jaram (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

#chwalesie #motoryzacja #czujedobrzeczlowiek #pierwszeauto #auto ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
    pokaż całość

odpowiedzi (162)

Na początek - wynajmuje sobie pokój, oprócz mnie mieszka tutaj w osobnych pokojach dwóch facetów

Wchodzę dziś do klatki i sąsiadka, jedna z tych co całe dnie siedzą w oknie i patrzą co ktoś robi, a później obgaduje z innymi na ławce w pobliskim parku - na oko jakieś 70-80 lat, mówię jej dzień dobry a ona:
    - Dzień dobry! A pan to gdzie mieszka? Pod jakim numerem? Bo wie pan, my sąsiedzi trzeba się poznać
    - Mówię że pod numerem X
    - A widzi pan to ja wiem, pan tam z kolegą mieszka prawda?
    - Z moim chłopakiem

GDYBYŚCIE WIDZIELI JEJ MINĘ XD OD RAZU UŚMIECH ZSZEDŁ Z UST, POWIEDZIAŁA "AHA NO ROZUMIEM DO WIDZENIA PANU" xDDD
    STARE BABY WIECIE CO
    #sasiedzi #starebabyjebacpradem
    pokaż całość

odpowiedzi (36)