Wpis z mikrobloga

787 345 + 100 = 788 445

Ostatnia setka tego sezonu, na lotnisko i obwodnicę w Oleśnicy. Temperatura to stabilne 3 stopnie, razem ze mną marzli @cherrycoke2l oraz @wspodnicynamtb.

Czas również w końcu podsumować sezon. Sezon o charakterze bardziej bikepackingowym, choć elementów ultra nie zabrakło. Jest rekord kilometrów przejechanych (15027 km), na które złożyło się 51 setek, 9 dwusetek, 6 trzysetek i po jednej czterysetce i pięćsetce. Rekord przewyższenia również się pojawił (110653 m), choć jest on raczej wynikiem ujechanego dystansu, niż uczciwego orania górek. Z ciekawych momentów sezonu mamy:

- Tradycyjna jazda nad morze, 582km - ponowne poprawienie życiówki, w najbliższym sezonie 600 powinno wpaść bez większych problemów.

- Tradycyjna jazda do Warszawy - wycieczka z Dróżdżówkarzami do stolicy, przy okazji zostając oficjalnym członkiem tego uroczego skupiska ludzi.

- Bikepacking po Zamojszczyźnie - niezobowiązujące szwędanko celem konsumpcji gmin.

- Urlop w Schwarzwaldzie - jak co roku lubię wracać w to miejsce i poznawać je na nowo.

- Korona Jeseników - podjechanie jednego dnia Dlouhe Strane i Pradziada, a jednocześnie powrót do kraju - trudna trasa, w sam raz na sprawdzenie formy.

A w kwestii #zaliczgmine - spory przyrost, o 657 gmin, w tym roku. Zatem teraz mam ich 1193, mam nadzieję utrzymać ten trend.

I to chyba tyle. Standardowo pozdrawiam brygadę #rowerowywroclaw / #szosowywroclaw, która co roku mnie wspiera w wojażach - @cherrycoke2l, @krzysiekdw, @wspodnicynamtb (transfer już chyba sfinalizowany ;), @uysy, @kolkohyt, @KierownikW10, @villemo69.

Pozdrowienia również dla małopolsko-śląskiego oddziału #drozdzowkarze - @metaxy, @Cymerek, @Mortal84, @edicsson, @MordimerMadderdin i całej reszty bandy - mam nadzieję Was widzieć w przyszłym sezonie na zadupiach mniejszych i większych.

Heatmapa dwuczęściowa dla zobrazowania skali eksploracji.

#rowerowyrownik #100km (nr 51)
Pobierz Dewastators - 787 345 + 100 = 788 445

Ostatnia setka tego sezonu, na lotnisko i ob...
źródło: comment_1639909818Doch3POyKoN9gbwoZDoYbo.jpg
  • 13