Wpis z mikrobloga

@chwil0wyl0gin: No niestety, ten pociąg już odjechał ( ͡° ʖ̯ ͡°) Podaż sterowana luksusowym statusem marki, popyt sterowany instagramem, i mamy to co mamy. Polowanie na stalowego Oyster Perpetual za 10k+ USD to tak naprawdę zegarkowe spermiarstwo. Jest wiele innych super zegarków za takie pieniądze.
@gjoef: Tak wiem, ze nie jest tego warty. Dlatego nie zdecydowalem sie na niego gdy byl jeszcze w nizszej cenie. Zobaczylem kiedys zdjecie tego zegaka z zalozona bransoleta Jubilee i bardzo spodobala mi sie ta konfiguracja. Chcialem sobie odtworzyc ale... znowu, cena juz wtedy nie adekwatna do tego co dostaje sie w zamian. Teraz juz pewnie na zawsze poza zasiegiem.
Teraz juz pewnie na zawsze poza zasiegiem.


@chwil0wyl0gin: Prawdopodobnie tak ( ͡° ʖ̯ ͡°) Niestety to niezdrowe hobby. Od czytania o zegarkach tak bardzo mi się przesunęła granica, że wydanie 50k PLN brzmi jak coś co byłbym gotów zrobić. A i tak nikt poza innymi fanboyami nie zauważyłby co noszę.
@gjoef: Wiem jak to dziala... granica ciagle sie przesuwa. W zalozeniu nigdy nie mialem zamiaru wychodzic poza Rolexa DD ale jak wyjdzie zobaczymy. Nie place tez premium a kupuje od AD, szkoda tylko, ze czas oczekiwania ciagle sie wydluza prez ten caly hype i ludzi spekulujacy na cenach zegarkow. Mam nadzieje, ze w koncu znajda sposob by dojechac grey market dealers...