Wpis z mikrobloga

#ukraina #politykazagraniczna #geopolityka #bekazpisu #upa
Reprezentujący silną w sojuszach Polskę panowie Minister Zbigniew Rau i ambasador Bartosz Cichocki spacerują ulicami Iwano-Frankiwska. Za chwilę w hotelu „Nadiya” rozpocznie się konferencja ambasadorów Ukrainy z udziałem szefa polskiego MSZ. Przed hotelem powiewają dwie flagi, ale panowie Rau i Cichocki te jednej konkretnej flagi nie widzą xD Swoją drogą ten hotel jest zbudowany na terenie wyburzonego cmentarza ormiańskiego. Z okien z jednej strony widać parking i główną ulicę, po drugiej park. W parku tym był również zburzony polski cmentarz, po którym pozostało kilkanaście nagrobków, na które nikt nie zwraca uwagi. Wszystko jest dobrze, plują w twarz, ale to przecież tylko deszcz. Tak.
Pobierz
źródło: comment_1640200501lURLXYxti0DYmqinHtfO20.jpg
  • 13
Oczywiście. Zauważ że przeciwko walki z nacjonalizmem na szycie ONZ zawsze kto głosuje ? USA i Ukraina ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Aik32fr45yd: Chyba dałes sie nabrac propagandzie i nie wiesz co Rosjanie w tym dokumencie zamieszczali. Przecięz w tej rezolucji wymienia sie tez kraje w których ma miejsce rzekomy renesans gloryfikacji nazizmu i chodzi m. innymi Polske i kraje bałtyckie.
Popierasz to?
A może nie warto o tym wcale wspominać, to trochę niedobra jest xD


@dr_gorasul: To samo pytanie do Ciebie. Znasz te dokumenty, wiesz, że jest mowa o Polsce i gloryfikowaniu nazizmu? Czy po prostu przczytałes tylko nagłowek jaki jest wrzucany dla propagandy. Bo jak kilka lat temu sprawdizłem tresc i widziąłem co tam było. A ROsjanie to co roku wrzucaja pod głosowanie ONZ już od około 2014 czy 2015 roku.
plują w twarz


@dr_gorasul: Plują na bolzgę, plują na kościół itd. Prawacka karuzela jęcząco-pie*doląca, wieczna ofiara niezliczonych spisków, zawsze wszystkim wszystko mająca za złe, jedynym celem życia czyniąca to wieczne użalanie się nad sobą. No aż się normalnie zbiera ślina, żeby zrobić wam dobrze, skoro non stop o tym pie*dolicie.

Ukraińcy w dupie mają te groby, nic ich to nie obchodzi, wybudowali ten hotel, bo był interes do zrobienia, i tak