Wpis z mikrobloga

#flagiswiatamirko <-- Tag do obserwowania lub czarnolistowania

#swiat #pytanie #ankieta #glupiewykopowezabawy #kiribati #korea #koreapoludniowa

NADSZEDŁ FINAŁ II EDYCJI KONKURSU NA NAJLEPSZĄ FLAGĘ ŚWIATA

#214 - OSTATNI POJEDYNEK KONKURSU
Sto dziewiąty dzień drugiej edycji konkursu na najlepszą flagę na świecie.

Arkusz Google do śledzenia wyników --> https://docs.google.com/spreadsheets/d/1H4ILYNp5mST4spdylp3FvkOk8R8g2ZbIno4Ho208iAs/edit?usp=sharing

Po niespodziewanie ciągnących się miesiącach zabawy docieramy do jej końca, to był miły czas, dziękuję. Tymczasem - niech wygra lepsza.

FINAŁ
Pojedynek numer 214: Kiribati VS Korea Południowa
XkemotX - #flagiswiatamirko <-- Tag do obserwowania lub czarnolistowania

#swiat #p...

źródło: comment_1640252583QduQIQz5KaaQP84yOhwEn1.jpg

Pobierz

KTÓRA FLAGA JEST NAJLEPSZA NA ŚWIECIE?

  • Kiribati 57.6% (1386)
  • Korea Południowa 42.4% (1020)

Oddanych głosów: 2406

  • 50
**Z tego miejsca, podobnie jak 1 rok i 3 miesiące temu, chciałbym podziękować każdemu pojedynczemu użytkownikowi który sprawił że ta gra istnieje i dotarła do tego momentu. Każdy pojedynczy głos i komentarz spowodowały że po wielu miesiącach możemy zamknąć naszą dużo bardziej rozbudowaną drugą edycję i wyłonić odświeżone podium. Mam nadzieję że dobrze sie bawiliście. Jutro mamy Wigilię Bożego Narodzenia i z tej okazji chciałbym życzyć wszystkim - nawet osobom który pierwszy
@dietyloamoniowy: Z tego powodu napisałem "inna" zabawa. Nie chcę powtarzać flag świata, a jeżeli już to w skróconej formie gdzie niektóre oczywiste flagi będą miały start dużo dalej, kiedy te mniejsze, gorsze, będą wybijały się na początku. Ale na chwilę obecną na pewno nie będzie flag świata przez najbliższy rok.