Wpis z mikrobloga

Cześć, jestem majkel!

Przez kilkanaście lat byłem dziennikarzem technologicznym (m.in. Pclab.pl i purepc.pl). Dobrze znam się na sprzęcie komputerowym.

Zajmuję się profesjonalnie składaniem komputerów na zamówienie. Lubię to, sprawia mi to niekrytą satysfakcję!

Poświęcam 100% uwagi klientom z nastawieniem na jakość i przywiązanie do detali. Robię to, czego duże sklepy, ze względu na skalę, po prostu nie mogą zrobić. Nie robię tego dla zysku, a dla przyjemności, ale przy tym wszystkim ceny mam zazwyczaj nie większe niż w normalnych sklepach online.
Będę wdzięczny za pozytywne opinie za zrealizowane zamówienia na zestawy komputerowe na tym tagu, który będzie służyć jako referencje z wykopu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
BTW: wystawiam FV 23%. Mam też raty 0% i leasingi.

Polecam się. Wszystko robię za Ciebie od A do Z - wybieram najlepsze komponenty w Twoim budżecie, wystawiam fakturę na ceny korzystniejsze niż u konkurencji, składam, testuję, konfiguruję, wysyłam. Tu znajdziesz opinie o mnie: https://allegro.pl/uzytkownik/km2_pl
Zobacz sobie moje aktualne zestawy na allegro. Czasem będę wystawiał tam też tam sprzęty outletowe, bo moi klienci często oddają stary sprzet w rozliczeniu. Zatem jeśli szukasz okazji to tym bardziej zapraszam po atrakcyjne oferty z pewnych rąk!

#majk3lskladapcty
  • 11
Jakbyś miał 3070/3070Ti w normalnej cenie to daj znać ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Devcio: jeśli już wszyscy mają w jednakowej cenie to to jest normalna cena

@majk3l A to dlatego ty taki spoko gość jesteś, Mireczek z PurePC i PCLaba ( ) Można na PW, mam jedno pytanie, nie wiem czy znasz na nie odpowiedź ale pomyślałem że jak kogoś pytać to Ciebie

a co do tego co napisałeś - może daj sobie tl;dr tego w opis profilu na Wykopie?