Gorące dyskusje ostatnie 12h

Minister Spraw Zagranicznych Finlandii składa podpis o członkostwo jego kraju w NATO

#ukraina

odpowiedzi (11)

Pamiętacie jak pomogliście mi wygrać konkurs na Instagramie? Link do wpisu
    Dostałem już nagrodę i jestem nią pozytywnie zaskoczony! Nie spodziewałem się że będzie to aż tak spora nagroda, bo wysłali mi narzędzia o wartości ok. 2500zł! (。◕‿‿◕。) Jestem w szoku! Bo z głupiego zdjęcia i spontanicznej akcji mam super narzędzia, które mi się bardzo przydadzą w pracy! Kolejny raz, bardzo dziękuję wszystkim!

pokaż spoiler Dla tych co chcą wiedzieć dokładnie co dostałem, to podaję kody produktów: 45257, 44318, 41979, 43895 i bluza z logiem Wihy. Na stronie www.wiha.com można wpisać w wyszukiwarkę kod i wyświetli produkt. Ktoś się może zastanawiać dlaczego to takie drogie rzeczy. Ponieważ to są narzędzia wysokiej jakości, bardzo wytrzymałe.

W związku z tym że zwycięzca poprzedniego #rozdajo (@Pababloo) nic się nie odzywa. To obiecaną płatność blikiem do 50 zł, wylosuję spośród osób które w komentarzu pod tym wpisem, wstawią zdjęcie swojej walizki narzędziowej (otwartej, pokaż co tam masz). Będzie wtedy pewność że nagrodę otrzyma jakiś aktywny użytkownik. Jeśli @Pababloo odezwie się do wakacji to też otrzyma swoją nagrodę. Jeszcze raz, wielkie dzięki!

#rozdajo #narzedzia
    pokaż całość

odpowiedzi (45)

Właśnie zaczyna się na Polsacie ten wspaniały klasyk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    #film

odpowiedzi (35)