Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  O co tu kuwa chodzi? Juz druga podobna sytuacja w miesiącu. Idzie #niebieskipasek z dziewczyna, może nie jestesmy jakimiś super przyjaciółmi, ale sie znamy. No i idzie sobie z ta swoją, kontakt wzrokowy jest, no to mowię miłym głosem "hej" na co on nawet nie patrząc na mnie mina w stylu ( ͡° ʖ̯ ͡°) odburkuje "cześć" - jak jest sam to zawsze uśmiech, pierwszy się przywita. Druga sytuacja; idzie kolejny kolega z dziewczyna, kolega, który na moj widok zawsze przywitanie w stylu SIEMA MORDO CO TAM SLYCHAC, SUPER CIE WIDZIEĆ itp. stoją sobie, z daleka widze, ze mnie zauważył - ja uśmiechnięta, ta dziewczyna patrzy na mnie z pogarda, przechodzę koło niego i..... CISZA XD żadnego przywitania. Wy sie boicie swoich dziewczyn czy co!? ( ͡° ʖ̯ ͡°) żenadłam

  #logikaniebieskichpaskow
  pokaż całość

  odpowiedzi (73)

 • avatar

  Mirki, prawię się zesrałem jak to znalazłem za pudełkami na mojej półce. Coś bzyczało, odsuwam i takie coś na mojej ścianie.
  Latało koło tego coś jak wielka mrówka z skrzydłami. Najgorsze jak jak to oderwałem od ściany, zdjęcia w spoilerach (nie przy jedzeniu)

  odpowiedzi (77)

 • avatar

  Wszystkie pokemony zebrane :)
  18,05 l oddanej krwi.
  #krwiodawstwo

  odpowiedzi (31)