Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

A tak serio, nikt jeszcze głupszego systemu niż kapitalizm nie wymyślił. Tego co tutaj się produkuje, jaki jest podział wypracowywanego dochodu itd. No nikt jeszcze nic głupszego nie zaproponował.
@M_xxx kapitalizm ma masę bubli. Chociażby fakt, że atencjuszka liżąca jakieś przedmioty przed kamerkami potrafi zarobić więcej w wieczór niż Pani Sprzątająca w miesiąc. Autentycznie sprawia mi to ból, że praca tej drugiej chociaż tak bardzo ważna jest w zasadzie pogardzana, kiedy do tej drugiej spermiarze prawią komplementy.
Z drugiej strony, kto powinien ustalać co jest ważne? Dopóki nie mamy jakiegoś obiektywnego systemu AI, zostawmy produkcję samej sobie. Bo przyjdzie jakiś czarnek
@kartofel: Jak bierzecie się kuce za ustalanie że socjalizm jest zły i nieekonomiczny to nie macie takich filozoficznych rozterek "kto powinien ustalać że socjalizm jest nieważny? Nie jesteśmy dodstatecznie obiektywni żeby ustalić że socjalizm jest niewłaśściwy..."
Po prostu jedziecie po socjalizmie nie mając w tym najmniejszych oprów, ani moralnych ani intelektualnych.
Za to jak przyjdzie do rozmowy o kapitalizmie, czyli najgłupszym systemie jaki wymyślono, to kulicie ogon i mówicie :"yyy yyy
@M_xxx. Oj lewaczq nie unoś się tak, bo Ci żyłka pęknie.
Zesrałeś się do nie tej osoby, nigdzie nie twierdzę, że kapitalizm to zbawienie świata. Natomiast gospodarka centralnie planowana przy dzisiejszym poziomie techniki to zły pomysł:
1. Historycznie już testowaliśmy te cudo. Zapytaj rodziców co było w sklepach do kupienia. Całe mięso szło do centrum które tak zapanowało.
2. Ktoś zaplanował sobie, że region z ktorego pochodzę ma produkować płody rolne.
@kartofel: Nawet chciałem ci odpisać na te wszystkie kucyzmy, mimo że jak zwykle skarjnie idiotyczne ale:

Być może ta nieszczęsna pompka daje komuś szczęście. Kim jesteś żeby to oceniać?


@kartofel: xD

Aż tak nisko się nie będę schylał żeby z takim czymś polemizować dłużej.
Z kuców to się śmiać a nie dyskutować. Widać odpowiedni wpis zrobiłem. W imię kapitalizmu będą bronić sensu pompki do powiększania penisa.