Wpis z mikrobloga

Mam zapalenie krtani, mogę tylko szeptać i to z ogromnym bólem, ropa mi z oczu leci do tego uszy mnie #!$%@?ą. Poszedłem na pierwszą pomoc do szpitala dyżurującego, facet siedział w gabinecie piętro wyżej i udzielił mi teleporady. Czy to jest #!$%@? normalne?
Opisałem mu objawy, pierwsze co pyta czy byłem szczepiony, mówię, że nie, ale jestem ozdrowieńcem. Chłop przepisuje mi ibuprom i kieruje na test na covid. Na moje pytanie co mają moje objawy do covida nie potrafi jednoznacznie odpowiedzieć, bo pan ma infekcje blablabla. No dobra ale krtani #!$%@? i strun głosowych, a nie covid XDDD. Zbadał mnie przez telefon idiota #!$%@?. Teraz mi niby dali kwarantannę do czasu zrobienia testu XDDDD sram na ten test, idę w poniedziałek do przychodni żeby mnie normalny lekarz obejrzał
#covid19 #szpital
  • 138
@justnormalguy2: lekarze już praktycznie nie istnieją, za każdym razem jak potrzebujesz spróbuj jakiegos nowego miejsca może znajdziesz godnego zaufania lekarza rodzinnego, ale generalnie to pozostają takie uslugi jak receptomat pl gdzie za 60pln wypelniasz formularz objawów, który prowadzi za ręke w celu dania podkładki "lekarzowi" który to klepnie i cyk masz recepte na lek z listy dostepnych w receptomacie