Wpis z mikrobloga

Ludzie wkładają sobie różne rzeczy w dupe #pdk Tym razem do szpitala w Gloucester, w Anglii, zgłosił się chłop z dogłębnie skitranym pociskiem artyleryjskim z IIWŚ
Pacjent twierdził, że w momencie kiedy układał swoją kolekcję poślizgnął się i upadł na pocisk przeciwpancerny. Do szpitala zostali wezwani saperzy, którzy stwierdził, ze pocisk nie jest aktywny i nie zagraża życiu, dzięki czemu owa rakieta penetrująca mogła zostać bezpiecznie usunięty przez lekarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ciekawostki #medycyna
Szaka_laka - Ludzie wkładają sobie różne rzeczy w dupe #pdk Tym razem do szpitala w G...

źródło: comment_16412600967uHxqtajoPLICTZ877YRR8.jpg

Pobierz
  • 20
@Szaka_laka: mialem kiedyś takie zdjecie na dyzurze, nie ma w tym nic dziwnego ani zdroznego gdyby nie fakt, ze ten pan to stateczny Helmut lat grubo ponad 80 i przyszedl do szpitala cztery dni po zniknieciu przedmiotu i pojawil sie u mnie o 4 rano. Nawet nie miałem mu za złe, tak trzeba żyć. Nie udawał nawet, że upadł w łazience i przypadkiem się nadział jak to ma miejsce w 95%
Strahl - @Szaka_laka: mialem kiedyś takie zdjecie na dyzurze, nie ma w tym nic dziwne...

źródło: comment_1641262387vHKVXgBOqAjHOIAEXn9DfB.jpg

Pobierz
@Szaka_laka: Czytałem książę lekarza, który opisywał różne przypadki z dyżurów itd. I obiekty w dupie często się pojawiały. I ogólnie zawsze to taki nieszczęśliwy wypadek, ze wie pan usiadłem nago na kanapie i pilot wszedł w dupsko. No i miał kiedyś takiego klienta, gość już się tłumaczy ze głupia sprawa itd bo usiadł, a pilot leżał.. gość wyciągnął i pyta czy zawsze trzyma pilota w prezerwatywie xD