Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ja pitolę i parę dni trzeba siedzieć w chacie bo chłop się wywalił i se coś z kciukiem i nadgarstkiem zrobił w miał kręcić regipsy ehhh w ogóle tu jakieś chopy na budowach/wykończeniach robią czy sami w it albo na produkcjach
#przegryw
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lanekrasz: Budowa dróg here. U was też praktycznie każda jedna firma zaczęła #!$%@? takie fuszery, jakby się dopiero zawodu uczyły? Naprawdę, mam wrażenie że jest z tym coraz gorzej. Kiedyś drogi rozpadały się po skończeniu budowy. Teraz jeszcze nawet jej nie ukończyliśmy, a ona się centralnie rozpada w oczach...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cyderek: a z drogami to mogę się wypowiadać z perspektywy kierowcy, ale tak, to prawda, nie wiem czy tam jest walony jakiś asfalt z plastikiem czy co, ale po paru miesiącach każda droga jest dziurawa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lanekrasz: To nie kwestia samego asfaltu (może nie daje się do niego plastiku, ale za to często zbyt dużo taniej smoły w mieszance bitumicznej) tylko podbudowy. Jest kładziona na #!$%@? albo daje się jej mniej, żeby trochę ugrać na kosztach. Podbudowa jest też zagęszczona na #!$%@?, bo nie ma czasu, bo trzeba szybko położyć asfalt, żeby sfakturowac kolejny odcinek.