Wpis z mikrobloga

To nie żadna miłość do pisu tylko śmiech przez łzy. Kryzys na granicy pokazał, że opzycja jest jeszcze durniejsza niż rząd i nawet w przypadku ataku na masz kraj przez wschodniego watażkę woli stanąć po stronie Putina niż poprzeć własny rzad i Polską rację stanu.
W żadnym innym kraju, którego dotyczył ten kryzys media i partie niepowiazane kapitałowo z Rosją nie powielały kremlowskiej propagandy, tylko w Polsce.

@GruncleStan:
Zwalanie winny, że za całą sytuacje odpowiada opozycja


@SirSherwood: Jak już to narzekanie na #!$%@? przez opozycji maniany

popieranie wałów na mur (firma krzak obajtga która miała robić mur)


Zdradzę Ci tajemnicę, w Polsce jest więcej niż jeden Daniel Obajtek xD

nazywanie opozycji zdrajcami bo zagłosowali nie za tą ustawa (a raczej kolejnym pisowskim wałem).


Nazywanie mordercami służb mundurowych, nielgalne próby przekroczenia granicy, ot normalne rzeczy

I nie zapominajmy jak to
Zdradzę Ci tajemnicę, w Polsce jest więcej niż jeden Daniel Obajtek xD


@Dodwizo: XD ale fikołek

Jak już to narzekanie na #!$%@? przez opozycji maniany


Nie przeszkadzałoby mi narzekanie na opozycje, gdyby nie fakt, że PIS który tu totalnie #!$%@?ł był wychwalany. Acały syf to jego wina.

Nazywanie mordercami służb mundurowych, nielgalne próby przekroczenia granicy, ot normalne rze


Tak, cała opozycja nazywała ich morderecami XD Juz od razu.

I nie zapominajmy
XD ale fikołek


@SirSherwood: ¯\_(ツ)_/¯

Nie przeszkadzałoby mi narzekanie na opozycje, gdyby nie fakt, że PIS który tu totalnie #!$%@?ł był wychwalany. Acały syf to jego wina.


PiS ściągał imigrantów z BW? A to nowina xD

Tak, cała opozycja nazywała ich morderecami XD Juz od razu.


Część, część niszczyła ogrodzenia, część próbowała wbiec za nie. Ot różne debilizmt robili

Poparli, bo z zewnątrz to był dobry PR. Wystarczy zobaczyć jak prawaki
jak rząd odpowiadał za migrantów na Białorusi


@wielkaberta: W każdy możliwy sposób. Tworząc z tego problem medialny, nie stosując jakichkolwiek standardów. Bo weźmy taki 2008 rok i atak Rosji na Gruzję. Do Polski przyszła kilka razy większa fala uchodźców ale na spokojnie ich pozamykali w Ośrodkach dla Uchodźców, tych bez papierów odesłali z powrotem i elo. I tak się to robi a nie leci do mediów
Niby gdzie się odsyła tych bez papierów jak niewiadomo skąd są?


@alvaroZcamaro: pytanie do pograniczników jak rozpoznają kto skąd przyjechał i jak go rozpoznają ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiem tylko, że z Gruzinami sobie poradzili

Od 2009 r. obywatele Gruzji stanowią drugą pod względem wielkości, po obywatelach Rosji narodowości czeczeńskiej, grupę cudzoziemców ubiegających się w Polsce o status uchodźcy. W szczytowym okresie, tj. od czerwca do sierpnia