Wpis z mikrobloga

Konfa taka pro gospodarcza:
- a PRYWATNY Facebook usuwa im konto
- a PRYWATNE firmy odmawiają im obsługi za brak szczepień i maseczki
- a PRYWATNE firmy odmawiają im podłączenia internetu xD

jeszcze trochę to szuroderaci nie dość, że nie wyjdą z domu, to jeszcze w internecie nie poszaleją :)

Piękne
I to wszystko dzięki przedsiębiorcom, których tak bronią, a nie w wyniku działań złego 'systemu' i rządzącym :)
Widać, biznesmeni bardziej od niskich podateczków wolą brak faszyzmu i dyskryminacji kobiet i gejów.

#bekazprawakow #bekazkonfederacji #neuropa
  • 36
@PrzeKomentator: przecież o konfiarzach wiadomo od dawna, że pod tym względem to cholerni hipokryci. ¯\_(ツ)_/¯ Parę miesięcy (lub może już lat) podobna rzecz się stała z profilem któregoś "wolnościowca", to zaczęli gadkę, że Facebook to co prawda jest własność prywatnej firmy, ale jest już na tyle dużym medium i środkiem masowego przekazu, że wolność decydowania o tym co można tam publikować ich nie powinna dotyczyć xD
@PrzeKomentator: też kiedyś byłem konfederatom, a potem poszedłem do pracy zwiedziłem trochę świata i zrozumiałem że po prostu cały ten ich cyrk to jest śmieszny a te osoby nie są poważne.

w moich kręgach nikt nawet tych osób nie bierze na poważnie XD

https://www.wykop.pl/link/6440663/comment/100470103/#comment-100470103 ten rodzynek mnie ostatnio rozbawił XD.

Konfederacja taka wolnościowa, ale tylko jeśli po ich mysli wskutek aborcji,gejów,gospodarki,wolnych biznesów i tak dalej.
@Marek_Licyniusz_Krassus: nic nie ma, ale to jest taki tryb pisania, nie zauważyłeś że z nimi nigdy nie porozmawiasz na argumenty, tylko będą unikać tematów? Z nimi się nie da pisać po prostu, argumenty do nich nie trafiają, to są ludzie zamknięci w swojej bańce, ale jak taki @por_fuera: skończy 20 lat i pójdzie do pracy to może życie go nauczy że pan korwin czy bosach nie mieli jednak racji.