Wpis z mikrobloga

@kris03: czasem przechodzi.. a nuż się uda. Nawet jak nie na główną, to niech to chociaż nie zniknie w odmętach #!$%@? o polityce i covidzie. W ogóle mega polecam ten kanał.
@hoszin: dlatego tagi dla zasięgu, nie zależy mi na bordo (jestem tu 11 lat) ale jak trafiam na jakościowy content to chce się nim dzielić. Trochę mi smutno jak patrzę w jaki sposób wykorzystywany jest internet...

Takie kanały jak HubermanLab przywracają wiarę, że jednak są osoby które po prostu chcą się dzielić sprawdzonymi informacjami z innymi, za free, nie dla poklasku.
@malanga: ja podobnie, mega podoba mi się fakt, że gość nie tylko 'opowiada o nauce' ale daje też praktyczne wskazówki (protokoły) jak osiągać pewne cele. Zdecydowanie bardziej to do mnie przemawia niż różnej maści mówcy motywacyjni etc. Jak człowiek coś zrozumie to jednak łatwiej jest to wpleść w codzienne życie.
@nappy:

Pewnie brak wsparcia u ludzi (nawet tu na tagu większość woli się dołować, to samo w życiu prawdziwym, ludzie nie chcą słuchać "ciekawostek" że np. człowiek powinien spać w niższej temperaturze niż na ogół jest w danym pomieszczeniu).

No ale Hubermana bardzo szanuje, i z trudem bo z trudem ale jednak sporo rzeczy o których mówi staram się wprowadzać w moim życiu (np. od dziecka mam problemy z koncentracją i
@Kreek: protip - przestań przejmować się ludźmi ;) "Równanie w dół" szczególnie na Wykopie to dość powszechne zjawisko, przestań tasować się nad swoim losem, zrozum, że wszystko co robisz ma służyć *tobie* i tyle.

Rzuciłem okiem na Twoje wpisy i wygląda na to, że zacząłeś coś ćwiczyć - zastanów się jak się z tym czujesz, zrobiłeś jakiś progress? Czy rok temu w ogóle widziałeś siebie jako osobę aktywną fizycznie? O ile
@hoszin: dlatego tagi dla zasięgu, nie zależy mi na bordo (jestem tu 11 lat) ale jak trafiam na jakościowy content to chce się nim dzielić. Trochę mi smutno jak patrzę w jaki sposób wykorzystywany jest internet...


Takie kanały jak HubermanLab przywracają wiarę, że jednak są osoby które po prostu chcą się dzielić sprawdzonymi informacjami z innymi, za free, nie dla poklasku.
@nappy właśnie dzisiaj na Spotify słuchałem. Mega odcinek!