Wpis z mikrobloga

@bgb1: ej, żeby pograć w ten dodatek to wystarczy zwykła podstawka gothica II? Warto przejść II i noc kruka od początku, a potem zabrać się za te kroniki, czy nie ma to znaczenia?
@Plp_: jak nigdy nie grales to fajnie by bylo wiedziec o swiecie gothica cokolwiek, ale same kroniki dzieja sie przed wydazeniami z G1 w innym miescie z innym bohaterem, w zasadzie filmik na poczatku kronik podstawy tlumaczy
@t3tris: to żeś #!$%@? porównał. Banda pryszczatych loch i stulejarzy, z równie #!$%@? stylem pisania co ich nicki, i oczekujesz że będą #!$%@?ć wybitne felietony dzięki czemu ludzie nadal będą kupować magazyn za 50zł co kwartał xD

Zresztą, już za tych wszystkich gemów, allorów, eldów i innych pajaców wcale nie było jakoś dobrze. Po prostu jako 11 letni gówniak z neostradą na modemie nie miałeś szansy przeczytać nic lepszego. Weź dowolny
@Krzysztof_Runkot: Jak miałem 11 lat to nie było jeszcze neostrady, ale to akurat zupełnie nieistotne.
Będąc już dorosły, zdarzało mi się zajrzeć do starych numerów. No nie były to może absolutne wyżyny sztuki redaktorskiej, ale też absolutnie nic, czego należałoby się wstydzić. Po reaktywacji również zdarzyło mi się kupić kilka numerów - nie bawiłem się źle, nie zauważyłem też dramatu w warstwie tekstowej.
Moim zdaniem to była nie tyle dobra, co