Wpis z mikrobloga

@dezerter10 mam w domu Toyotę Volkswagena i alfe, alfe mam od 5 lat i nie zauważyłem żeby jakaś była bardziej wadliwa niż inne auta... Z takim podejściem to po prostu kup Volkswagena który pewnie uważasz że się nie będzie psuł, także powiem ci od razu że się mylisz.
( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡° ʖ̯ ͡°)
@piwakk Ja pierd*le przecież logiczne że samochody występują w automacie i manualu w większości modeli, to miałem teraz szukać samochodu na OLX żeby mu akurat znaleźć automat... Nie przesadzaj, do niego się przyczep bo pytani3 zadaje , a sam od razu wyskoczył z kilkoma modelami, czyli po co zadał pytanie skoro już wybrał .
@radoskor3: śmiećwagenów już miałem kilka, dziękuje, każdy to była wieczna naprawa albo poprawki po fabryce. Kosztowo całkowicie nieopłacalne, tak samo jak alfa, podobny wkład finansowy.
Chcesz mieć porządne auto to kup se japońskie auto! i zabezpiecz po remoncie blacharki
@radoskor3: Fiorino w automacie? Ciekawe.

Mito w automacie? OK. 1 sztuka za 60k PLN.

Po to napisał automat, żeby nie zaśmiecać propozycjami w manualu. Tak ciężko zrozumieć?

Nie napisał, żadnego modelu, więc nie wiem co miał niby wybrać.
@piwakk z tym Fiorino to był żart ale już pomijam to

Każde auto będzie tak dobre jak wcześniej dbało o niego właściciel... Także na to nie ma recepty jaki byś nie kupił może być albo super albo złomem.

@dezerter10
Mam Volkswagena z 2011 roku od nowego i oprócz podstawowych remontów jak w każdym innym aucie nic się nie dzieje... A ma ponad 300 tys.
Zakładam czy kupiłeś jakiegoś trupa używanego i potem
samochody


@Dinek30: focus mk2 1.6 benzyna, peugeot 308 1.6 hdi, kia ceed, hyundai i30 - obojętnie które motory. nie przejmuj się komentarzami o kosztach naprawy skrzyni bo w tym budżecie raczej tylko hydrokinetyki a koszty napraw to bzdura, nie mamy lat '00 ewentualna naprawa nie będzie się wiele różniła od wymiany manuala.