Wpis z mikrobloga

@drippinsauce: Kombinacja klawiszy BMARVINB odpala tryb kodow

Poza konsola pod F2, pod F8 jest wskrzeszanie/leczenie i latanie (postac jest podrzucana w strone w ktora patrzysz i mozna tym praktycznie latac) a pod K jest przesuwanie postaci w poziomie o kilka m do przodu, przez drzwi, sciany, tekstury.... wiec raczej polecam na otwartym rownym terenie i laczyc z F8 zeby podnesc troche postac w razie czego

Aczkolwiek jak tylko odpali sie jakas
@drippinsauce: Insert Itpo_speed, następnie klawisz "Ins" żeby nie wpisywać dwa razy tego samego. Sprint powinien być domyślnie w modzie, na szczęście można to naprawić kodami na mikstury szybkości. A jak chcesz być naprawdę szybki to b marvin, k - przesuwa ci postać, tylko musisz uważać żeby nie wpaść pod tekstury, F8 - latanie, nie używaj jak masz mało hp bo leczy. Żeby wyłączyć konsolę - B 42
@genocidegeneral: grałem z włączonym cały czas w tle praktycznie i nie zauważyłem XD Dobrze że dużo nie grzebałem w tych pierścieniach/amuletach xd ale to w sumie tłumaczy czemu miałem aż tak dużo hp bonusowego, a myślałem że to od tych kapliczek innosa xD