Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#!$%@?ło coś dzisiaj tych telemarketerów. W ciągu około godziny 3 telefony. Jak zapytasz, skąd mają twój telefon, to powiedzą, że wylosowali. XD Tylko ciekawe, skąd zawsze wiedzą, w jakim województwie mieszkam. Jak moja matka zakładała własny biznes i się rejestrowała w urzędzie, to też nagle do niej magicznie zaczęto dzwonić z propozycjami pożyczek. Czasem myślę, żeby zmienić numer, ale mam go od podstawówki i trochę szkoda. (,)

#telemarketing #telemarketer #gorzkiezale #fotowoltaika
  • 20
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@droid43210: Używałam tego, ale na moim nowym telefonie i bez tego się wyświetla, że to spam. Chyba że coś przeoczyłam i da się z góry blokować te połączenia. To by rozwiązało sprawę. :/
@Meivels: No tak ale w tej aplikacji od razu ci odrzuca połączenie automatycznie a ten wbudowany system a telefonie tylko o spamie informuje i puszcza wszystkie połączenie chyba że je fizycznie sama zablokujesz, każdy numer z osobna,odebrać telefon robi to automatycznie dla każdego numeru z listy spamu, i ta lista jest też dużo wieksza niż baza od google
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@xandra: Nawet na żadnej stronie przy rejestracji nie podawałaś? To nieźle się tam bawią. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@ccTV @droid43210 Obczaję potem oba sposoby i wybiorę, co mi się bardziej podoba. Może będę miała w końcu spokój. Najbardziej mnie denerwuje to, że oni dzwonią takimi falami i to często w weekend na przykład o 7 rano.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@xandra: Super. Takie coś jest chyba nielegalne, ale szkoda, że nasze państwo nic z tym nie robi. Przynajmniej podobno za te dziwne pokazy garnków, pościeli etc. się w wzięło. ()
@xandra: Pewnie numer po kimś, miałem kiedyś akcje że po zakupie startera co chwilę do mnie dzwonili ludzie z churtowni spożywczych w sprawie towaru, ktoś miał ten numer ale pewnie go zmienił i olał, więc po jakimś czasie wydrukowali kartę z tym numerem i puścili w starterze, normalna praktyka bo utrzymanie numerów nieaktywnych się nie opłaca