Wpis z mikrobloga

z cyklu "ten kraj jest poważny":
- bądź członkiem Rady Polityki Pieniężnej, poważnego organu ustalającego założenia polityki pieniężnej 37-milionowego państwa
- gadaj mądrości typu, że nie można podnieść stóp procentowych bo wtedy wzrośnie koszt kredytu i to podbije inflację (klasyk)
- głosuj zawsze za jak najniższymi stopami procentowymi razem z tym drugim dzbanem od przepowiedni fatimskiej i twierdzeń, że to Unia ma przyjąć walutę PLN a nie Polska EUR xD
- kończy się Twoja kadencja, inflację wywaliło w kosmos, gospodarka zaraz wywali się na pysk
- postanów, że udzielisz wywiadu video, trzeba by się jakoś przyzwoicie ubrać, O! TA BLUZA Z RYSUNKOWYM KOTEM BĘDZIE IDEALNA! XD
- w trakcie wywiadu nie zapomnij zaznaczyć, że Nowy Ład obniżył Ci emeryturę i podniósł rachunki za prąd i gaz
- jesteś członkinią RPP, masz dostęp do najpotężniejszych analiz dot. polskiej gospodarki, których nie ma nikt w Polsce ani na świecie (cyt. Glapińskiego), ale przez pół wywiadu pytaj "CZEMU TEN GAZ TAK PODROŻAŁ, KTO TO SŁYSZAŁ PANIE REDAKTUR? BO JA NIE WIEM CZEMU, MOŻE KTOŚ MI POWIE!"
- cały wywiad jedź po PiSie jak po burej suce, ale o tym, że tworzyłaś Radę Programową PiSu nie wspominaj ani przez moment ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- w lutym będzie ostatnie posiedzenie RPP z udziałem Grażynki i pewnie nieprędko znowu trafi nam się taka krejzolka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#nieruchomosci #rpp #nbp #inflacja #bekazpisu
Pobierz affairz - z cyklu "ten kraj jest poważny":
- bądź członkiem Rady Polityki Pieniężnej...
źródło: comment_1641657851vsRnZ9OGuTPo3v6jdraRZK.jpg
  • 19
@affairz: PANI GRAŻYNKO, SPRAWDŹMY WYPOWIEDZI Z OSTATNIEGO ROKU:

Grażyna Ancyparowicz z RPP: nic nie wskazuje, by inflacja w Polsce znacząco wybiła się ponad 2,5 proc.

https://alebank.pl/grazyna-ancyparowicz-z-rpp-nic-nie-wskazuje-by-inflacja-w-polsce-znaczaco-wybila-sie-ponad-25-proc/?id=358844&catid=25926
11 miesięcy temu

DODATKOWO ADAŚ, DOKŁADNIE ROK TEMU:

"Krótko mówiąc - scenariuszem bazowym na 2021 r. jest stopniowe ożywienie koniunktury i inflacja zgodna z celem NBP. Mam nadzieję, że taki scenariusz się zmaterializuje. Ale 2020 r. nam przypomniał, że przebieg procesów epidemicznych, a przez to
@affairz: pisiory poupychali takich ludzi wszędzie. Zobacz co się dzieje w KRRiT. Jakieś intelektualne złogi wyciągnięte z Radia Maryja decydują o poważnych biznesach, w których pracują miliony ludzi. Ale karakan powiedział, że jest w stanie poświęcić gospodarkę dla swoich idei i słowa dotrzymał. on m 35 tys. na rękę co miesiąc to może mieć rodaków w dupie. ile jeszcze zniesie nasza umęczona ojczyna i jej dojechani obywatele?
jesteś członkinią RPP, masz dostęp do najpotężniejszych analiz dot. polskiej gospodarki, których nie ma nikt w Polsce ani na świecie


@affairz: myślałem, że nawiążesz do tego co mówiła w tym wywiadzie, że ona ma dostęp tylko do źródeł publicystycznych