Wpis z mikrobloga

Trochę mam problem z Zeldą. Z jednej strony gra się fajnie, z drugiej ten system walki to jest generalnie trochę taki przestarzały, dodatkowo tona chodzenia za questami które wydają się idiotyczne. Podoba mi się ale nie rozumiem dlaczego wszędzie figuruje jako najlepsza gra ever. I jest mi trochę szkoda bo się napalilem.
#nintendoswitch
  • 10
@Ale_co_to: Imo też system walki nie jest idealny, link porusza się jak w gównie i często jak umieram to bardziej wydaje mi się że to przez #!$%@? controlsy. Co do questów to ja osrałem większość tych które nie posuwały main story.
Zelda jest zajebistą grą, ale wiele rzeczy nie jest dobrze przekazywanych w grze. Np. Mój znajomy parę godzin się zastanawiał jaki składnik ma znaleźć żeby zrobić potrawę na ochronę przed
@Ale_co_to:

nie przeszkadzało Ci to że takie prozaiczne rzeczy jak dialogi nie są nagrane tylko jak w pokemonach tylko napisy?


Ani trochę, taka specyfika gry ¯\_(ツ)_/¯ szczerze mówiąc nie zastanawiałem się nad tym i chyba nawet nie odczułbym ich braków gdybyś o nich nie wspomniał

świat jest generalnie piękny ale pustawy


Wręcz przeciwnie, uważam, że cały świat nie jest ani trochę generyczny, każda lokalizacja jest niemal unikatowa a panorama w każdym
@LuckyLuke_2776: wiesz, w ogóle to bym chciał 60 klatek ale to już się nauczyłem ze Switch jest bardziej konsolą poprzedniej generacji niż poważnym next genem dlatego na to akurat nie narzekam. Niszczenie przedmiotów nie przeszkadza ale brak systemu levelowania? Te lochy to tez poziom zagadek jak dla sześciolatka. Chciałbym żeby gra była dużo trudniejsza i stawiała wyzwanie skoro fabularnie to są bzdury dla mnie i tak wiele elementów jest niedopracowanych. Co
serio nie przeszkadzało Ci to że takie prozaiczne rzeczy jak dialogi nie są nagrane tylko jak w pokemonach tylko napisy?


@Ale_co_to: pan nowy w grach od Nintendo?

Switch jest bardziej konsolą poprzedniej generacji niż poważnym next genem


@Ale_co_to: nikt nigdy nie mówił że ma być Nextgenem, włącznie z Nintendo

To przenośna konsolka mająca już 5 (?) lat. I tak działa nieźle jak chodzi o indyki czy prostsze graficznie gry

Niszczenie
@Ale_co_to: fajnie przejść i mieć ją odhaczoną, dla mnie cała gierka to takie 8/10 może 8.5/10 bo tez natrzepalem w niej kilkadziesiąt godzin. Ale nie umieściłbym jej w swoim TOP10, i też nie wiem z czego wynika ten hajp na nią, a i btw. BOTW była moją pierwszą stycznoscią z całym uniwersum Zeldy może to przez to.