Wpis z mikrobloga

@zakamuflowany_fetyszysta: No ja pamiętam tylko jak przez mgłę, bo kończyłem liceum wtedy, więc słabo wtedy było z zainteresowaniem takimi rzeczami jak polityka. Wiem, że jedyne na co zwracałem wtedy uwagę to właśnie pierwsze pyskówki w sejmie i kłótnie, co nie miało wcześniej miejsca na taką skalę, choć przyznaję, że wcześniejszych rządów tym bardziej nie pamiętam.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LubieChleb: Jeśli nie pamiętasz pierwszych rządów PiSu 2006-2007 to faktycznie mogło to być zdziwienie. Ale ten kto w jakimś stopniu już wtedy się polityką interesował, ten dokładnie wiedział, czego się po PiS spodziewać - socjalizmu pod płaszczykiem katolicyzmu.

@zakamuflowany_fetyszysta: akurat przy pierwszych rządach uprościli i zmniejszyli podatki i zwiekszyli nawet nieco kwotę wolną...
jeszcze będą próbować wyprowadzić Polskę z UE. ¯_(ツ)_/¯


@Kismeth: Nie będą próbować, dopóki z sukcesami będą żebrać o kasę z Brukseli.
#!$%@?, pamiętam takie memy za rządów platformy z Donkiem i Bronkiem uśmiechniętymi na zdjęciu "aleśmy ten kraj ładnie #!$%@?" xD. Ale człowiek był nieświadomy, że to jest #!$%@? w porównaniu z tym co będzie w przyszłości za PiSu xD


@LubieChleb: bo byliście wszyscy debilami, co albo nie chcieli pamiętać do czego to zmierzało już w latach 2005-2007 albo nie zadaliście sobie trudu, by to sprawdzić i ignorowaliście wszelkie symptomy ostrzegawcze jakie
@Merytoryk: Debilem to ty jesteś jełopie. Miałem wtedy 18 lat to myślałem jak tu po lekcjach zagrać w CS i wypić browar z kolegami w weekend, a nie o polityce #!$%@? dzbanie. A co do tych dwóch kadencji też widziałem już co się dzieje, w dodatku nie głosowałem na PiS, więc #!$%@?.