Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?ę ostatnio KFC przestało mi smakować i aby upewnić się, że to nie mi gust się zmienił ale ogólnie jakość się pogorszyła wszedłem na ich fanpage na FB żeby poczytać opinie i nawet tam jacyś covidianie się srają o to, że w restauracji nie sprawdzają paszportów szczepionkowych xD kiedy oni w końcu ogarną, że nawet zaszczepieni przenoszą wirusa a poza tym wprowadzenie tych green pasów w naszej sytuacji prawnej byłoby po prostu nielegalne? Reszta screenów w komentarzach
#koronawirus #kfc #bekazcovidian #gastronomia #fastfood
Erlein - Ja #!$%@?ę ostatnio KFC przestało mi smakować i aby upewnić się, że to nie m...

źródło: comment_1641740181SwlbGuqGlTmZMdLVO6H4Ba.jpg

Pobierz
  • 30
@Erlein: Znam też paru idiotów co uprawiają takie fikoły i mimo, że sami są zaszczepieni to dalej boją się wirusa i te naciski tłumaczą "chronieniem ludzi przez nieszczepami" xD

Niektórzy na przykład specjalnie rezerwowali miejsca dla niezaszczepionych w kinach, bo według tych debili przenoszenie wirusa mimo zaszczepienia to teorie spiskowe xDDDDDD
@Erlein: Zabawne, biorąc pod uwagę że chodzi o jeden z najbardziej śmieciowych fast foodów, a otyłość jest dla potencjalnych chorych na covid bardziej niebezpieczna niż bycie niezaszczepionym xD
@Erlein: mi tez przestalo smakowac. Kiedys jadlem to czesto i bez problemow, a teraz brzuch i dupa wypominaja mi to przez caly dzien, wiec omijam ( ͡° ʖ̯ ͡°) Albo starosc, albo jakosc faktycznie spadla. Za to obserwuje sytuacje zupelnie odwrotna z McDonaldem ¯_(ツ)_/¯