Wpis z mikrobloga

@Capo_di_Sicilia: wytłumacz mi jak ganianie po gorach talibskich dzikusów albo uczestnictwo w inwazji na inny kraj działa na rzecz dobra Polski. Poza tym jeli ktos decyduje sie na zostanie najemnikiem tzn wyjazd na misję, to nie ma znaczenia jaką naszywkę nosi na rękawie munduru.
@jakubbaumann: owszem. Pojechali tam skuszeni potencjalnym wysokim zarobkiem, a sam wyjazd nijak miał sie do interesu narodowego. To tak jak by panstwa miały by zajmować sie najemnikami z Biafry, Kongo czy Rodezji po ich powrocie.
Poza tym jeli ktos decyduje sie na zostanie najemnikiem tzn wyjazd na misję


@pilzmeister: Ty chyba nie wiesz kim jest najemnik.

@EmDeCe: Inna sprawa, że protestujące kobiety nie powinny atakować kościołów. Oczywiście, ludzie Berkowicza nie powinni także dostać państwowej kasy - żeby była jasność.
@Tymajster: Denna to jest twoja wiedza o funkcjonowaniu otaczającego świata. Szkodliwe społecznie tęczowe koterie utrzymują się z grantów i środków z unijnych i samorządowych programów. Czyli z pieniędzy każdego podatnika.
Inna sprawa, że protestujące kobiety nie powinny atakować kościołów


@mroznykasztan: Przecież nie atakowały. Mogę wyszukać nagranie gdzie Bąkiewicz chwyta za obie ręce kobietę, która niczego nie atakuje, spycha ją ze schodów, a potem rzuca ja na ziemię.