Gorące dyskusje ostatnie 12h

W dniu dzisiejszym mój syn odwiedzał #czestochowa, w ramach wycieczki/pielgrzymki po komunii. Okazało się, że na Jasną Górę wybrała się też drużyna #rakow 'a. Z racji faktu, że syn jest wielkim fanem #pilkanozna i ogarnia składy większości zespołów #ekstraklasa (a mówią, że granie w gry nie przynosi żadnych korzyści: #fifa22 ( ͡° ͜ʖ ͡°)) podbiegł do nich prosząc o wspólne zdjęcie. Piłkarze zachowali się super. Nie dość, że bez problemu pyknęli z nim fotki to Vladan Kovacevic założył mu na tą "sesję zdjęciową" swoją bluzę. Chwilkę z nim porozmawiali w jakiej szkółce piłkarskiej się szkoli, itp. Na koniec mój syn grzecznie podziękował i chciał oddać bluzę. Bramkarz jednak stwierdził, że bluza jest już jego. W życiu nie widziałem, aby mój syn miał tak długo banana na twarzy. Minęło już 4 godziny od tej sytuacji, a on dalej uśmiechnięty. Do tej pory byłem przekonany, że te całe akcje rozdawania rzeczy przez piłkarzy, to tylko na potrzeby klubowego PR'u i ocieplenia wizerunku w blasku fleszy, a tu taka sytuacja (muszę posypać sobie głowę popiołem i wyrazić skruchę, że byłem w błędzie). Naprawdę zawodnicy niesamowicie uszczęśliwili mojego syna.
    Podsumowując: #rakowczestochowa DZIĘKUJĘ BARDZO.
    PS. aby nie było niedomówień, mój syn gra w jednej z #radom 'skich szkółek piłkarskich( ͡° ͜ʖ ͡°).
    pokaż całość

odpowiedzi (32)

#koty #koteczkizprzypadku #pokazkota #zwierzaczki
    Rano się obudziłem, a tu taka niespodzianka ʕ•ᴥ•ʔ

odpowiedzi (48)

Randomowe wykopki: Mają Staśko to feministka nienawidząca mężczyzn, chora z nienawiści lewaczka.
    Tymczasem Maja Staśko:

#bekazprawakow #bekazprawactwa #twitter #feminizm #majastasko #rakcontent

odpowiedzi (38)