Wpis z mikrobloga

A to tylko dwa komentarze - spośród setek tego typu - pod postami wstawianymi przez GW i TVN.

Jeżeli ktoś będzie nadal próbował mi wmawiać, że karmieni ww. mediami są w jakimkolwiek stopniu „bystrzejsi” niż wyborcy PiSu / Konfederacji, to autentycznie wybuchnę śmiechem.

Nie było w tym kraju większych mentalnych niewolników aniżeli ci, wyczekujący z wywieszonymi jęzorami na czwartą dawkę, globalistyczni ultra-poprawni covidianie, którzy próbują ograniczać naszą wolność, bo ich życie jest nudne, miałkie i z góry oskryptowane na to, żeby je przeżyć - a nie, żeby żyć.

Prawo. Śmiechu warte. Mam nadzieję, że Djoković pozamiata ten turniej.

#tenis #neuropa #4konserwy #antykapitalizm #bekazcovidian #koronawirus #szczepienia #bekazlibka #konfederacja
Pobierz Tywin_Lannister - A to tylko dwa komentarze - spośród setek tego typu - pod postami w...
źródło: comment_1641833263XFwpLcRDSdCVngx2lkuDZV.jpg
  • 9
@Tywin_Lannister: Djoković wyrasta na Jezusa naszych czasów xdd Zebrała się wokół niego grupa akolitów, którzy zbytnio nie ogarniają kto to jest, ale traktują go jak proroka. Z drugiej strony występują faryzeusze, które chcą go wydać władzom australijskim, jak kiedyś Jezusa Piłatowi.

Mam szczerą nadzieję, że ten serbski Jezus, jeszcze bardziej zdenerwuje tych anglosasów, należy im się. Bardzo fajnie się ten cały cyrk ogląda xddd