Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Od pewnego czasu bije się z myślami co dalej robić ze swoim życiem. Czy warto zamienić pracę biurową na pracę na produkcji za granicą za ok 2 k PLN miesięcznie więcej. W obecnej pracy jestem 3 lata i jakoś czuję wypalenie, ale nie wiem czy później nie będę żałował tego wyjazdu (,)

#praca #pracbaza #przegryw
  • 11
@lukarr0w kwestia tego czy dasz radę pracować przy taśmie. Ja osobiście sobie tego nie wyobrażam. Zwyczajnie bym się chyba zanudził. Już byłem w pracy gdzie każdy dzień wyglądał tak samo. Dostawałem na łeb
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@F3NIK5: też kiepsko widzę siebie w tym, ale w obecnej pracy też mam monotonnie i z coraz mniejszym zapałem do niej chodzę.

@sin89: nic konkretnego nie mam na oku, ale pewnie praca na 3 zmiany po 8h i zarobki 6-7k
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kruszto: za krajem na pewno nie będę tęsknił bo i tak wszyscy moi bliscy są za granicą. Bardziej obawiam się tego, że za jakiś czas pomyślę "a na co mi to było? Fajna pracę za biurkiem miałem"
@lukarr0w: ja Ci odpowiem na podstawie swoich doświadczeń i grupy kilkunastu znajomych.
Przez ostatnie 8 lat jakis 20 znajomych było za granica, na chwile obecna tylko jeden zostal i nie ma zamiaru wracać. Ja tez bylem chwile i nie chce wiwcej wyjezdzac, chociaz trafiłem ok, bo bylem u wuja na firmie budowlanej. Spoko kasa, spalem u niego w wypasionym domu z sauna, basenem, wlasnym pokojem, co weekend grill i whisky albo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tigermass: bardziej myślę o tym żeby zostać tam na stałe. Mieszkam w mieście przygranicznym i w sumie bardziej niż na większych zarobkach zależy mi na zmianie otoczenia i "spokojne" życie