Wpis z mikrobloga

Po ośmieszeniu i fikołkach Konfederacji, która nagle zaczęła krytykować wolny rynek gdy prywatny Facebook usunął ich fanpage zwarli szyki i wymyślili sobie nowy argument - "Oczywiście szanujemy wolny rynek, ale na wolnym rynku umów należy dotrzymywać!"

Facebook rzeczywiście miał z Konfederacją standardową umowę zawartą na podstawie regulaminu portalu. Umowa ta była jasna - Facebook udostępnia Konfederacji swój portal, a Konfederacja w zamian przestrzega regulaminu.

Jak widać - to nie Facebook nie dotrzymał umowy, tylko Konfederacja, wrzucając posty stojące jasno w sprzeczności z regulaminem.

Jakość grafik trochę słaba, bo brane z cache Googla, ponieważ dostępu do oryginalnych postów już nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#neuropa #polska #konfederacja #4konserwy #bekazprawakow #wolnyrynek #polityka
Pobierz rzep - Po ośmieszeniu i fikołkach Konfederacji, która nagle zaczęła krytykować wolny ...
źródło: comment_1641897789DF9GixHmX952ujBxeeIWG5.jpg
  • 67
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@rzep: tego się nie da ukryć, to ich serwis, ich regulamin i mogą tam wpisać cokolwiek. Stąd czekam kiedy temat Ukrainy czy Kazachstanu (czy dowolny inny temat) stanie się dla nich nie wygodny i również zabronią dyskusji o nim na ich portalu. Wszystko oczywiście jest zgodne z prawem tak jak blok Trumpa na Twitterze, czy właściwe, tutaj mam wątpliwości.
tego się nie da ukryć, to ich serwis, ich regulamin i mogą tam wpisać cokolwiek. Stąd czekam kiedy temat Ukrainy czy Kazachstanu (czy dowolny inny temat) stanie się dla nich nie wygodny i również zabronią dyskusji o nim na ich portalu. Wszystko oczywiście jest zgodne z prawem tak jak blok Trumpa na Twitterze, czy właściwe, tutaj mam wątpliwości.


@Joterini2: Jeśli uważasz, że jest niewłaściwe możesz nie korzystać z Facebooka. Tylko w
@rzep: ale co złego jest w punkcie pierwszym? Czy jeżeli realnie informuję np. o tym, że nie zaleca się szczepień dla kobiet w ciąży, albo nie ma żadnego realnego sensu szczepić małe dzieci, albo jeżeli ktoś myśli, że jak się zaszczepi to się nie zarazi i go poprawiam itd. to podpadam pod pierwszy punkt? Przecież piszę prawdę, a że skutkiem może być "odrzucenie szzczepienia" to tym gorzej dla prawdy?
Sam jestem