Wpis z mikrobloga

@Jalioza ja to zawsze mówię że takich facetów jest jak na lekarstwo bo stanowią 13% populacji i są rozchwytywani jak ja #!$%@? więc upewnij się że jesteś zajebiscie piękna. Chyba z 5 razy użyłem tego textu a odpowiedź zawsze była ta sama, mianowicie że ona wierzy, bardzo głęboko wierzy że jej się uda xD jak ubierzesz ich wołanie macicy w słowa to zaraz pojawiają się siły wyższe bo one same tego nie
No więc mówi : "Wiesz jakiego faceta bym nie chciała? Takiego, który ma 190 cm wzrostu".

XDDDDD #!$%@?ąłem.

Dobrze oraj polke ile wlezie


@Jalioza
@razem
WTF?

To co, jak ma 151 cm wzrostu to nie może mieć swoich preferencji? Co w tym złego? Gdzie tu jest powód, by "orać polkę ile wlezie"?

Ja mam 190 cm też wolę takie dziewczyny do 160 cm.

Ludzie nie muszą się dobierać podobnym wzrostem, a wręcz
@strike_lucky No i okej. Dalej nie ma w tym nic złego.

Ty wolisz chude czy grube dziewczyny?
Oczywiście znajdą się dewianci co wolą grube, ale nie zmienia to faktu, że to chude są atrakcyjne.

Tak samo jest ze wzrostem u mężczyzn - jest to cecha atrakcyjności, więc nic dziwnego, że dziewczyna chce wysokiego faceta.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: jeśli zgadzasz się z tym, to znaczy że wcześniejszy Twój komentarz był bez sensu - nie ma gustów, preferencji, wysoki = atrakcyjny, każda bez wyjątku takiego chce.

Faceci są bardziej sfetyszowani stąd też jakiś procent facetów co lubią grube i te chude, deski/cycate itd
Sporo właśnie jest facetów co mówią że wolą mniejsze piersi, a nigdy nie spotkałem kobiety co by specjalnie szukała niskiego.

Moja była np mówiła mi kiedyś