Wpis z mikrobloga

np bren z noktowizja XD


@bambaleon: A to #!$%@?. Drugi raz już tego gówna nie odpale. Jak w darmowym weekendzie zobaczyłam skaczącego gościa z MG-42 to odninstalowałem to gówno z marszu.

Jeszcze za każdym razem jak odpalam mw to widzę tą upośledzoną grafikę warzone pacific gdzie gość na pierwszym planie trzyma broń za końcówkę lufy. Już pomijam że tak się nie trzyma, bo nie wygodnie i lufa gorące ale #!$%@?.... tam
@KolegaPatryk: Dla mnie wręcz przeciwnie, najpierw grałem w apexa i byłem zadowolony, ale jakoś dziwnie się grało, dość łatwo wygrywało i dość długie ttk. Te śmieszne moce jak z jakiejś bajki też były głupawe, więc warzone dla mnie jest znacznie lepszy
@Bw34: a noktowizory, kolimatory itp. Ci nie przeszkadzają w rakzonie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) to i tak mniejsza z tym. To jak ta gra działa, to jak wiecznie co sezon jest jakaś turbo OP broń która balansują dopiero po tygodniu, a czasem nawet kilku i to jak obłędnie beznadziejnie wygląda nowa mapa składa się na to, że imo ta gra jest już niegrywalna.

Ps. Dziś chwilę włączyłem
@KolegaPatryk:

Dziś chwilę włączyłem i jak kolega z drużyny wracał z gułagu to w powietrzu zrespił się tuż przed samolotem który w niego wleciał xDDDDDDDDDD


No w sumie tak się może stać, odrodzenie zależy od pozycji sojuszników na mapie. Co nie zmienia, że to głupia sytuacja

a noktowizory, kolimatory itp. Ci nie przeszkadzają w rakzonie?


No realistyczne to może i nie jest, że w 1944 roku mają termowizję, ale nie jest