Wpis z mikrobloga

Wojujący ateiści to najbardziej toksyczna grupa ludzi, zwłaszcza na wykopie. Próbkę możliwości ludzi owładniętych nienawiścią mieliśmy podczas protestów, gdzie chcieli niszczyć Kościoły. Zawsze myślałem, że jak ktoś jest ateistą, to nie interesuje go wiara i nie robi na nim wiary jakiś krzyż czy inny symbol, bo ma to gdzieś.

Przemoc była dla nich super rozwiązaniem, dopóki nie zaczęli dostawać #!$%@?, wtedy zaczęli sie oburzać, że ktoś reaguje przemocą. Co ty robisz prawaku? Masz tolerować moją przemoc wobec ciebie i nie odpowiadać przemocą :V

..Ale nie XD Grupa wojujących ateuszy to najgorsza możliwa grupa społeczna. Oni muszą okazywać swój ateizm dużo częściej, niż wierzący wiarę. Zakładając koszulki z przekreślonym krzyżem, setkami komentarzy na facebooku i nnych socialach dziennie. Proponuję wydziarać sobie na mordzie "nienawidzę religii" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Połowa postów pisanych na tagu #chrzescijanstwo to ból dupy i atak ze strony ateistow, bo jak ty śmiesz mieć inne przekonania niż my XD Ludzie na co dzień piszący stek bzdur o tolerancji, odmienności i demokracji, a w rzeczywistości osoby pałające największą nienawiścią do drugiego człowieka

A tu przykład pięknej tolerancji dla innych, o którą tak walczą. ONI CHCĄ TYLKO ZDJĄĆ KRZYŻE Z MIEJSC PUBLICZNYCH, CZEGO NIE ROZUMIESZ?( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gimboateizm #bekazlewactwa #bekazpodludzi #takaprawda #lewackalogika
S.....y - Wojujący ateiści to najbardziej toksyczna grupa ludzi, zwłaszcza na wykopie...

źródło: comment_1641925129DXbb5MOl6crUZivgzdiJ6z.jpg

Pobierz
  • 16
Grupa wojujących ateuszy to najgorsza możliwa grupa społeczna. Oni muszą okazywać swój ateizm dużo częściej, niż wierzący wiarę. Zakładając koszulki z przekreślonym krzyżem, setkami komentarzy na facebooku i nnych socialach dziennie.


@Sok_Mandarynkowy: No ja #!$%@?... weź sobie kolego podlicz tych z przekreślonym krzyżem i setkami komentarzy i porównaj z tymi od: to dobry chłopak był, ministrant, zawsze do kościoła chodził, zawierzmy polski ład Maryi.

ból dupy i atak ze strony ateistow,