Gorące dyskusje ostatnie 12h

Gadałem ostatnio z rekruterka poznana na #linkedin
    Pyta czy nie przeszkadza mi, żeby raz na miesiąc wpaść do ich biura w Warszawie żeby team się od czasu do czasu zobaczył. Mówię, ze nie. Ale dopytuje czy w takim razie zwracają za podróż bo do Warszawy mam trochę. A ona, ze nie, bo nie mieszkam w Warszawie wiec mam niższe koszty życia i w związku z tym mogę raz na miesiąc sobie opłacić podroz i tak jest uczciwie xD
    Po tym podziękowałem za rozmowę.

I to wcale nie był teoretycznie Januszex, bo duża międzynarodowa firma. Ale jak widać z polskim menedzmentem.

#programista15k #programista20k #programista25k
    pokaż całość

odpowiedzi (65)

Dzisiaj u Zychowicza generał Skrzypczak. Warto jednak przypomnieć, że gen. Skrzypczak był też gościem Zychowicza pierwszego dnia wojny, 24 lutego. Co więc ten hehe śmieszny dziadzio Skrzypczak mówił w czasie gdy Bartosiak odmawiał wywiadów bo nie wiedział co mówić, a Wolski ze smutną miną odliczał godziny do wejścia armii białoruskiej i upadku Kijowa?

Ano to, przygotowałem krótkie podsumowanie:

1. Wojna skupi się na wschodniej Ukrainie, uderzenia od północy i południa to tylko operacja zaczepna
    2. Nie będzie oblężenia Kijowa, co najwyżej okrążenie ale też nie do końca
    3. Armia ukraińska jest dobrze wyszkolona i przygotowana do prowadzenia mocnej obrony
    4. Ukraińcy w początkowej fazie będą siać zniszczenie ręcznymi wyrzutniami przeciwpancernymi
    5. Jądrowe groźby Putina można wpuszczać jednym uchem i wypuszczać drugim, kraje NATO mogą spokojnie wysyłać ofensywną broń i się nie przejmować

Powtarzam. To było powiedziane 24 lutego o godzinie 14:00, 9 godzin po rozpoczęciu inwazji!

Bodajże dobę później Skrzypczak powiedział, że wynik wojny jest już w zasadzie znany i Rosja dostanie sromotny wpierdol, a spod Kijowa to będą dosłownie uciekać. Śmiechom na wykopie nie było końca.

#skrzypczak #wolski #zychowicz #bartosiak #wojna #rosja #ukraina #wojsko #oswiadczenie
    pokaż całość

odpowiedzi (32)

Jak tam Polaczki cena LPG na stacji? Wzrosła, zmalała?
    W Belgii 3.30zl/L , o różnicy w zarobkach nie wspomnę. Pamiętajcie, jest wojna, a Putin jest zły - musi być drogo i będzie drożej

#motoryzacja #samochody #wojna #inflacja #uchodzcy #ukraina #oswiadczenie #bekazpisu pokaż całość

odpowiedzi (49)