Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Pacjent peugeot 207 1.4, wymienialem zarowki z lewej strony ale przez sadystow projektantow musialem duzo rzeczy ze srodka powyjmowac bo moje marchwiane rece co najwyzej kolo moga zmienic i jak samochod odpala i jezdzi to nie mam pewnosci co do tej rurki peszlowej ze zdjecia, wyglada jakby sie miala gdzies zatrzasnac ale nie umiem znalezc miejsca na nia. Nie wiem czy przypadkiem ja wyciagnalem z zqczepu czy ma tak sobie luzem lezec. Ktos kto umie into peżoty moglby poradzic gdzie powinienem ja wcisac? Po odpaleniu silnika nie ciagnie ani nie dmucha powietrzem
#samochody #motoryzacja #mechanikasamochodowa
#peugeot
Pobierz
źródło: comment_1641996580bo8s0DVbpydVs0ILTcnthS.jpg
  • 12
Nie wiem czy przypadkiem ja wyciagnalem z zqczepu czy ma tak sobie luzem lezec.


@kubaczka: Ogólnie jak już nie wiadomo do czego, to proponuję wyszukiwarkę google image, wpisz sobie peugeot 207 1.4 engine i szukaj na zdjęciach.
Znając Francuzów to może być rurka łącząca świat zewnętrzny z obudową akumulatora.
@kubaczka: Jak odbierałam 207 z salonu to miły pan się śmiał, że z żarówkami będę do nich przyjeżdżać :) Oczywiście zawsze miałam od tego jakiegoś faceta do pomocy XD ale szczerze, w nocy i w deszczu to chyba nawet i płeć męska miałaby problem :)
PS. No ale chociaż nadkola nie trzeba zdejmować :D