Wpis z mikrobloga

Nikogo nie jest mi tak mocno żal jak marketerów dzwoniących do mnie z orange średnio raz na tydzień.

Umowa skończyła mi się w 2020 roku i od tamtej pory dzwonią non stop oferując super siajomi redmi #!$%@?, galaxysraxy, 700GB internetu itp. i niby fajnie. Sęk w tym, że obecnie za dwa numery płacę 59,90, mam łącznie 20GB internetu i nigdy nie wykorzystałem choćby połowy a reszta wszystko za darmo i to jest coś co mnie jako konsumenta zadowala w 100% a telefony kupuję sobie sam bo wychodzi korzystniej. I tak od dwóch lat każdy telemarketer słyszy jedno zdanie: jeśli oferta którą ma pan zamiar przedstawić jest na kwotę wyższą niż 59,90 to nie dogadamy się.

I okazuje się że chcąc posiadać 2 numery w abonamencie i płacić mniej niż teraz i nic ponadto, żadnych netfliksów, hbo, ipli, smart dom, internetu lepszego niż mają w MIT, żadnych telefonów z 10 aparatami nikona jestem w #!$%@? trudnym klientem dla każdego operatora, bo żaden nie oferuje abonamentu tańszego niż ten który mam :D

A wydawało mi się, że im mniej klient chce tym łatwiej mu dogodzić, a tu masz.

#orange #plus #tmobile #play #telefony
  • 12
@HarrisonBergeron: @prymu: Mozna tez 50 w nju ale wiecej giga, do tego masz miesieczny okres wypowiedzenia. Generalnie oferty typu nju, plush, heyah czy virgin maja miesieczne okresy wpoywiedzenia i lepsze ceny.

Hybrydy w jakim sensie? Nju czy reszta to abonament tylko z krotszym wypowiedzeniem. Na karte tez mialbys dobre pakiety, placisz stala cene co miesiac i sa rozmowy bez limitu, gigabajty, pakiety same sie odnawiaja.
@HarrisonBergeron: Musisz patrzec na operatora glownego, to sa submarki duzej czworki albo firmy trzecie korzystajace z ich infrastruktury, w Polsce tylko 4 firmy maja swoje nadajniki. Nju to Orange, Heyah Tmobile, Virgin/Vikings to Play, Plush Plus, jakies Otvarte, Premium Mobile czy w Rodzinie to tez Plus. Jesli Orange ci pasuje Nju powinno byc w porzadku, sam mam tak przeniesiony numer, z innym operatorem musialbys moze kupic starter operatora na ktorym bazuje
@Fafu Heyah01 spoko oferta, szkoda że jakiś czas temu okroili pakiet danych w roamingu o połowę dla nowych umów ale i tak nie jest źle jak na 20zl/miesiac
@HarrisonBergeron: jak na moje oko to i tak przepłacasz teraz. W Plushu na abonament, za 2 numery możesz płacić 40 zł i mieć po 20 GB nie łącznie, a na każdym z numerów z osobna. Reszta, czyli połącznia, SMS/MMS no-limit.
Ofertę możesz obczaić na tej stronie. Tylko nad tą tabelką z abonamentami zaznacz, że chodzi o 2 abonamenty, bo domyślnie jest 1 (wtedy wskoczy zniżka).
@HarrisonBergeron: w sumie 2 numery i telewizja za 85 zł, to nie tak źle. Ale jeśli chcesz tylko abonament na 2 telefony, to najkorzystniej ten Plush wychodzi teraz. Tam można też mieć umowę na czas nieokreślony (czyli rezygnujesz kiedy chcesz), z tym że wtedy mniejszy pakiet GB jest.