Wpis z mikrobloga

Konfiarz u Mazurka:
Mazurek: - Kilka lat temu mówił pan, że Facebook to prywatna firma i może robić co chce.
- ale oni wpływają na demokrację.
- czyli nie miał pan racji parę lat temu.
- miałem

Podsumowując gość twierdzi, że FB to prywatna firma i może robić co chce. Ale ich nie może zbanować. To poważna partia xd

Pamiętajcie oni tylko w kościołach chcą się odwiedzać!!!111

#konfederacja #bekazprawakow #bekazpodludzi
  • 99
najbardziej prześladowaną grupą w polsce


@Krejziismylife: Polsce z duzej litery. Jak chcesz sprawdzic kto jest najbardziej przesladowany to przejdz sie po miescie z kolorowa torba i kolorowym parasolem, a nastepnie w jakiejs koszulce z wizerunkiem Jezusa/sw. rodziny itp. Zobaczysz kogo zaatakuja Julki i Oskarki. Dodatkowo mozesz to samo zrobic w pracy, zobacz za co beda robic ci problemy
ja z Wro i przepoteznego korpo. LGBTQASD+ super, mozesz biegac z tecza po korpo, chrzescijanizm to zostaw w domu


@93michu93: błagam, nigdy się z taką sytuacją we Wrocławiu nie spotkałam. chyba, że nosząc tę koszulkę rzucasz w kogoś różańcami i wodą święconą, to może wtedy się ktoś przyczepi. jeszcze w czasach jak koszulki z aniołami czy innymi chrześcijańskimi emblematami w sieciówce Medicine sprzedają i masa ludzi to nosi to ty wyskakujesz
Nie ma czegoś takeigo jak "ideologia LGB". To jest urojenie, chochoł wymyslony przez katokonserwową propagandę.


@PDCCH: pieknie napisane, a co z moimi wczesniejszymi pytaniami? Jak w ideaologie LGBT wpisuje sie prawicowy gej - Krysiak? Jesli LGBT to ludzie to kim byli homoseksualisci wczesniej?
ale cieciowanie na bramce, to jeszcze nie praca u potężnego korpo. A tak serio.


@Benne: no nie mam Jak Ci na to odpisac, myslalem, ze cieciowanie na bramce to tez robota. Co jesli siedze na bramce w korpo? Coz za pogarda dla pracy.

No tak Jak pisalem - nie uwazam, ze w Polsce jakas grupa jest przesladowana jesli jednak jakas grupa moze miec nieprzyjemnosci np. W pracy z powodu ideologii to
@93michu93:

My little dear snowflake,

no nie mam Jak Ci na to odpisac, myslalem, ze cieciowanie na bramce to tez robota. Co jesli siedze na bramce w korpo? Coz za pogarda dla pracy.


Praca w, praca u, a praca przy, to zupełnie inne kwestie. Nieudolnie próbujesz bić w chochoła, że niby gardzę niższymi stanowiskami.

No tak Jak pisalem - nie uwazam, ze w Polsce jakas grupa jest przesladowana jesli