Wpis z mikrobloga

@OSTROZNIE: ale co jak co, ma talent do zbierania atencji.
Nie wiem czy ktoś pamięta, chyba pierwszą akcję ze stano w roli głównej jak napisał artykuł o tym, że nie wie jak nazywa się premier Izraela bo w tv o tym nie mówią i jak potem się wszyscy w mediach zesrali z tego powodu XD
@miki4ever: jak przed 2008 to raczej nie pamiętam, nie miałem wtedy jeszcze internetu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale pamiętam akcje z kadrą Smudy, ale to bardziej o całe weszło chodziło niż stanowskiego
Ja mialem juz radiowke pod koniec lat 90...


@miki4ever: chwała tobie, ja mieszkałem na wsi i w domu się specjalnie nie przelewało xd, może z tym 2008 przesadzilem, jakoś w 2007 albo 2008 mi założyli neta (też radiówke), nie pamiętam teraz dokładnie który to był rok.
@Ark00: telefonu nie miales? Przeciez od 2001 neostrada juz byla, a jakos w 2003-2004 to juz koszt tego byl na poziomie standardowej oferty...

Tak czy inaczej podziwiam:) Ja to od 2009 na wykopie jestem, a jakby nie to, ze sporo zwlekalem z zalozeniem konta to pewnie bym byl dluzej na wykopie niz ty z dostepem do internetu:D
telefonu nie miales? Przeciez od 2001 neostrada juz byla, a jakos w 2003-2004 to juz koszt tego byl na poziomie standardowej oferty...


@miki4ever: tylko komórkowy, a chyba wiesz jak wyglądał i ile kosztował Internet w komórce w 2008 roku ( ͡° ͜ʖ ͡°) a w 2001 to miałem prawie 10 lat a rodzice ledwo koniec z końcem wiązali, takie udogodnienia jak Internet nie były im w głowie,
@Ark00: Rocznik 91 here, w Wwa od urodzenia, w moim domu stałe łącze od 2001, ale pamiętam, że wiele znanych mi osób dopiero w gimbazie (lata 2004-07) uzyskało podłączenie internetu.
@Ark00: U mnie w druga stronę, ojciec już komorke miał w pierwszej połowie lat 90.

W 2008 to ja Glofiisha X500+ miałem z pełnym internetem śmigającym już w miarę niezłej prędkości.

Przecież Windows Mobile już śmigał od 2005 roku i wtedy było ciężko o lepszy internet, ale w 2008 to już nie było nic niezwykłego.
@miki4ever: w 2005 to ja miałem alcatela one touch view, który był przechodnim telefonem w rodzinie (zobacz rok produkcji ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) i nie miałem nawet co marzyć o czymś takim jak windows mobile ( wtedy to się chyba nawet nazywały palmtopami, gdzież bym śmiał takie coś mieć)

Widzisz jaka była różna perspektywa życia banana w stolicy a biedaka we wiosce ( ͡° ͜