Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
https://www.wykop.pl/wpis/63049079//

Ten post przypomniał mio moim #!$%@? w gimnazjum i liceum. Przez 6 lat miałem szanse u 5 lasek i to nie jakiś szrych myszek. Ale wtedy miałem mózg jakiegoś dzieciaka neo( millenialsi zrozumieją ten mem) i zamiast przezyć pierwszy raz moim priorytetem było klepanie w gry przy kompie lub wałęsanie się z kumplami między blokami. Okej, to też miło wspominam, ale jak sobie przypomnę te atencje, dotyk i wyraźne sygnały, którychn ie odczytałem to mam ochotę sobie napluć w twarz. Nie potrafię tego wyjaśnić dlaczego miałem te pieprzone mentalne, introwertyczne blokady. Jedna z tych lasek ma chłopaka bardzo podobnego do mnie, czaicie to? Ta, która prawie do matury nie poddawała się. Ale ja wolałem być mentalnym dzieciakiem do samego końca. Ostatnia szansa była na studiach. Z całej grupy szare myszki miały mnie w dupie,a kto zwracał na mni uwagę i gapił się cały dzien? Alternatywka, którą mielibyście za niedostepny zakazany owoc sto milionów kilometrów stąd.
Prawictwo straciłem dopiero w wieku 26 lat u divy. A pod koniec wizyty u divy było jeszcze gorzej. Spytała mnie "pewnie miałes z kilka dziewczyn przynajmniej". Skłamałem czując najgorsze zażenowanie jakie mogłem odczuć. a widać było, ze nie pytała, by podtrzymac rozmowę z klientem
Ale wiecie co zauważyłem i co ejst pod znakiem zapytania? że najbardziej "mentalcelowate" jest pokolenie millenialsów. Pokolenie naszych ojców i zoomerzy po prostu jakby byli bez tej umysłowej klątwy. Nawet gdybym teraz miał na nowo szanse u jednej z tych pięciu dziewczyn to już nie to samo, Jak to wy mówicie simlock zdjęty, ale nie mam pretensji jak ostatni incel, miałem szansę to szansę wykorzystał ktoś inny. W sumie byłem u divy więc prawikiem nie jestem, ale dlaczego wtedy miałem takie blokady, wstyd, brak czytania sygnalów? Moze dlatego, jak było w linku, który zamieściłem, miałem problemy z nauka,a stres odreagowywałem przy kompie i spotkaniami z kumplami.
Dla tych wykopków co będą mieli synów w przyszłości. Jak wam się trafi syn przynajmniej 6/10 i będzie odstawial mentalcelskie akcje weźcie pasa i skrojcie mu dupę tak, że sam pojdzie do laski na pierwsze doświadczenia. Wielu chłopaków później dojrzewa a cena tego wychodzi w refleksjach przed trzydziestka, lub po studiach. Teraz wiem, ze w gierkę mogę popykać teraz, za rok, za 10 lat. Ale...inna rzecz se ne wrati. Szlag by mentancelizm, szlag niedojrzałość, szlag ##!$%@?

#przegryw #blackpill #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61dffe5779ccb9000a8ee34d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 4
PustyPan: Miałeś szansę bo połączyłeś mityczne znaki niczym jakaś spiskowa teoria dziejów i teraz stwierdzasz, że mogło być inaczej? A co jeśli nie mogło? Co jeśli to tylko objawy twojej paranoi, nagminnego łączenia elementów w całość, co jeśli tak naprawdę świat jest antyparanoją i te znaki wcale nie były znakami, w ogóle ich nie było. Tylko twój umysł je zobaczył, bo chciał widzieć.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua