Wpis z mikrobloga

Jak tam tagi #wykopaka, #pokapake? Pamiętacie czy już zapomnieliście? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przed Wami jeżeli nie ostatnia, to jedna z ostatnich prezentacji paczki! Przyszła do mnie dopiero wczoraj, więc może pojawić się pytanie czy było warto. Odpowiadając klasykiem- JESZCZE JAK! Moim Mikołajem został @naut i wywiązał się ze swojego zadania naprawdę super i nawet jak teraz to piszę, to uśmiech nie schodzi mi z twarzy (). Przy okazji chciałbym podziękować @chybaDapi, @dobry_programista, @Shyvana i @trusru, bo robicie kozak robotę z całą akcją, a do tego nie wiem jak to zrobiliście, ale okazuje się, że mój Nadawca pochodzi z moich okolic, a do tego jest fizjoterapeutą (a ja właśnie kończę te studia) :D
No ale do meritum, czas na zawartość Paki:
-słodycze- większości z nich (poza Reese's i fasolkami) jeszcze nie miałem okazji spróbować, ale udało Ci się trafić w smaki, które lubię, także będzie jedzone. P.S. Jednak zasłużyłem na pomarańczę i chętnie się poczęstuje ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
-kawki- czarna bez dodatków już jest odpalona i jest po prostu pyszna, a co do słonego karmelu, to jeszcze nie piłem, ale nastawiam się mega pozytywnie i dużo się spodziewam, bo też lubię ten smak :D
-puzzle- już pierwszego dnia się do nich pobrałem i szukałem sposobów, że je rozgryźć i trzeba przyznać, że są satysfakcjonujące, więc jeżeli nie napiszę magisterki, to wiesz dlaczego xD
-torba, kubek i naszywka NYFD- trzeba przyznać, że są eleganckie, a rozmiar kubka robi wrażenie (wcześniej wymieniona kawa to był jego debiut w mojej kuchni). Muszę tylko znaleźć dobre miejsce na naszywkę- chętnie umieściłbym gdzieś na swoim ubraniu specjalnym, ale szkoda mi ją ubrudzić
-książka- i na koniec coś, czego nigdy bym się chyba nie spodziewał- jedna z najlepszych książek z zakresu fizjoterapii, która przetrwała przygodę z tornadem, około 1000 stron wiedzy, no po prostu kosmos, nawet nie masz pojęcia, jak bardzo się jaram (ʘʘ) trochę to zajmie, ale obiecuję, że przeczytam całość :D

W tym roku brałem pierwszy raz udział w Wykopace, ale na pewno nie jest to ostatnia edycja, do której się zapiszę, bo serio nie spodziewałem się, że tyle radości sprawi mi kompletowanie paczki swojemu Odbiorcy i prezent od mojego Nadawcy.

@naut jeszcze raz wielkie dzięki, to był super prezent i już zazdroszczę osobie, którą wylosujesz w następnej edycji :D.
Już nie Wesołych Świąt (a może Hanuki ( ͡° ͜ʖ ͡°)), ale szczęśliwego Nowego Roku i po prostu wszystkiego najlepszego, pozdrów Klejnot Nilu ( )

#wykopaka #pokapake #czujedobrzeczlowiek
Pobierz
źródło: comment_164208202304S46rOQjX1xDNAerLS1mb.jpg
  • 1