Wpis z mikrobloga

Jakby ktoś się zastanawiał tak jak ja do niedawna, czy te olejki CBD to placebo i skok na kieszonkowe gimbusów to jakiś czas temu zamówiłem sobie produkt Hemp Shot Amnesia haze z palexpressklep, póki co tylko to testowałem, są jakieś fresh bomby etc, ale nie próbowałem także się nie wypowiem choć pewnie podobne, jak nie to samo.
Otóż klepie jak normalne THC, bardzo fajna alternatywa jak nie macie dojścia do czegoś pewnego i fajnego, tylko osiedlak haze, nie chcecie ryzykować ewentualnego przypału, a chcecie pochillować bez myśli jaki syf właśnie władowaliście sobie do płuc, albo kaca po alko śmiało mogę polecić.
181cm/84kg - wypiłem 25ml, przez 1.5h nic nie klepało to mówię, że bullshit i dopiłem 10ml, w momencie gdy odsunąłem miarkę od ust poczułem fazę z pierwszego wypicia (wchodzi u mnie 1.5-2h), myślałem, że będzie ciężko, ale nie - bardzo przyjemna nieprzytłaczająca fazka, lekką ręką 4h + to dłuższe zmulenie/odprężenie jak po normalnym paleniu.
Drugi raz wypiłem 20ml i 2-3h przyjemnej bombki i tyle polecam na pierwszy raz, jak po 2h nic nie klepnie to można dopić.
I tutaj uwaga - palę baaardzo rzadko, może raz na rok, także nie mam pewnie żadnej tolerancji na THC, więc jak ktoś dużo pali to może być różnie.
#wykopjointclub #thc #cbd #hempshot #greenout #konopie
  • 24
@hempmont: Przedstawiłeś swoje stanowisko, a raczej stanowisko producenta Greenout. Geneza shotów z terpenami jest niestety inna. Zostały opracowane przez producenta Hempshot. Przede wszystkim receptura, jak i sam pomysł.
To co teraz przedstawiasz opinii publicznej to zwykłe szykanowanie konkurencyjnych produktów. I tutaj wracam do pytania : jakie są Twoje powiązania z Dutch Therapy, ponieważ nie widzę w Twoim sklepie ich produktów?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@hempmont: @Palexpres: @dutchtherapy: Trzech się kłóci a czwarty może skorzysta (czyli ja hehe)
Kto da większy rabat to u tego wydaję 100zl na zakupy.
Biorę po 20% rabatu od każdej drużyny i czekam na propozycję ( ͡ ͜ʖ ͡)
No i od razu proszę o pomoc w wyborze czegoś po czym będzie faza podobna do tej po thc. Oprócz palenia nie próbowałem nigdy innych
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dutchtherapy: ale to każdemu tak dajecie na pierwsze zamówienie?
Chciałbym się poczuć wyjątkowo :)
Dobra byłeś pierwszy to biere.
Teraz tylko mi poleć co tam jest najmocniejsze.
@smway: Sprobuje tego hemp shota bo po fresh bomb strong nie odczulem zadnego efektu. Pilem raz pol butelki, na drugi dzien cala Mialem smak citron i forest , oba lipa, nie odczulem nic. Dodam ze nie zamawialen ze strony producenta dlatego biore pod uwage ze byc moze byl to jakis walek choc jest to malo prawdopodobne.