Wpis z mikrobloga

@hoppek: czyli pewnie albo pakują na fest i jest drożej,.albo kiepski karton i słaba taśma, ale za to tanio i większa szansa dla lepkich rączek na zapoznanie się z zawartością zanim paczka trafi do Ciebie
@hoppek: możliwe, że jest to tak jak w DE - pierwsze opakowanie to opakowanie oryginalne produktu, które pozwala zobaczyć zawartość (idziesz do sklepu kupujesz odkurzacz i masz odkurzacz zapakowany w karton z jego zdjęciem, marką itd.), drugie to zapakowanie oryginalnego pakowania w dodatkowy karton, aby ukryć zawartość. W DE różnica jest minimalna, tutaj 100 zł to już duże przegięcie. Szkoda, że Amazon PL nie informuje z czego wynika różnica cen w
@Adatoniewypada: Nie spodziewałem się ciebie tutaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)Generalnie już domyślam się o co chodzi. To znaczy, że coś przychodzi w oryginalnym opakowaniu dostarczonym przez producenta produktu, ale z naklejką Amazonu. W przypadku zestawu Lego, dla mnie jest to niedopuszczalne, tym bardziej jeśli ma być to prezent. A uszkodzone w transporcie opakowanie Lego może nieść za sobą uszkodzone klocki w środku. W UK w ogóle czegoś
@hoppek: Chodzi o to, ze niektóre przedmioty są wysyłane we własnym opakowaniu (kartonie czy torbie), np żelazko, czajnik czy waga. Wtedy zazwyczaj karton przedstawia co jest w środku, ale jak chcesz to ukryć no to wybierasz pakowanie karton w karton. Nie rozumiem tylko skąd taka różnica w cenie, w uk przy przedmiotach widziałem to za darmo (z prime). Samo polskie nazewnictwo tego tez jakieś dziwne
@shelby0153: wiem jak działa to w UK, bo mam prime i nigdy nie było żadnego problemu z pakowaniem w tym przypadku Lego. A w przyszłym tygodniu będę w Polsce i chciałem zamówić coś z polskiego amazona i taki zonk. Zrobiłem sobie prime na okres próbny i nadal trzeba zapłacić za to dodakowe opakowanie. Żart z ludzi XD Aż mi się #!$%@? odechciało zamawiać stamtąd.