Wpis z mikrobloga

Większość "antyszczepionkowców" to po prostu ludzie, którzy chcą sami decydować o swoim ciele.


@LilyOfTheValley: ok zgadzam się, ale dlaczego ubezpieczenie zdrowotne NFZ ma ich obejmować też w wypadku covidu? dlaczego zaszczepieni też mają się składać finansowo na ich hospitalizację z covidem?
@zielone_drzewo_hehe: system jest już wystarczająco niewydolny finansowo, by jeszcze uwieszać na nim dodatkową kulę do nogi, w postaci rzeszy hospitalizacji ludzi, którzy mieli już ponad rok dostępne powszechnie i ogłaszane rozwiązanie - te hospitalizacje są w takiej sytuacji jakby w pełni na ich życzenie, to nie nowotwór ani żaden niespodziewany wypadek w takich czasach - nie macie wypadku komunikacyjnego, ubezpieczenie nie może obejmować fanaberii, ale to moja opinia
: ok zgadzam się, ale dlaczego ubezpieczenie zdrowotne NFZ ma ich obejmować też w wypadku covidu?


@-PPP-: a dlaczego ubezpieczenie na NFZ obejmuje alkoholika z marskością wątroby, albo otyłego z miażdżycą? Idąc tym tropem też powinno nie obejmować.

dlaczego zaszczepieni też mają się składać finansowo na ich hospitalizację z covidem?


@-PPP-: a dlaczego ja się muszę składać na hospitalizację kogokolwiek z Covid? 30%to zaszczepienia. A czemu mam się składać na
szpitale i tak są zapchane i działają kijowo


@NaczelnyMizoginRP: i hospitalizacje spowodowane ciężkim przebiegiem tylko tą kijową sytuację niepotrzebnie pogarszają, a wystarczyłoby tylko się zaszczepić. Każdy na tym skorzysta, a w szczególności osoby potrzebujące jakiś ważnych zabiegów.