•  

  Drogie Mirki z tagu #perfumy

  Chciałbym Wam przedstawić trochę informacji na temat testowanych przeze mnie niedawno perfum. Zainspirowany recenzjami na tagu #150perfum, jak i świetnymi perfumami moje dziewczyny, również postanowiłem zmienić trochę dotychczasowe przyzwyczajenia (boss bottled all the time) i przetestować coś lepszego. Zależało mi bardzo nie tylko na samym zapachu, ale i trwałości perfum (tu boss był kompletnie do kitu). Po przejrzeniu tagu perfumiarskiego i dość sporej ilości recenzji, ostatecznie zamówiłem do testów 8 różnych popularnych tu zapachów które uważałem za spełniające moje kryteria ( ͡€ ͜ʖ ͡€)
  Myślę, że sami możecie zastanawiać się jak od czasu recenzji zmieniały się parametry i czy jest tak dobrze jak piszą, także prezentuje Wam małe subiektywne zestawienie, które może oszczędzi Wam czasu lub pieniędzy ( ͡º ͜ʖ͡º) Przetestowane:

  Intense Oud Gucci
  Mój mega top. Zapach sztos. Trwałość i projekcja niesamowita. Zdecydowanie moje nowe ulubione perfumy warte swojej ceny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Eau Sauvage Parfum Dior
  Kupiłem tester i jest wporzo. Bardzo trwały i uważam że projekcja spoko. Zostają u mnie.

  Sauvage Dior EDP
  Niby wiem, że to chemiczna papka. Ale mój nos jakoś tego nie wyczuwa i dla mnie pachną gito ¯\_(ツ)_/¯ Moja dziewczyna zachwycona nawet bardziej niż ja. Nieco słabsze paremetry niż powyższe 2 pozycje, ale imo dalej super i takiego bossa zjadają. Tylko cena boli (╥﹏╥)

  Rasasi Hawas for Men
  Bardzo fajny zapach. Trwałość i projekcja też spoko (choć liczyłem na lepszą trwałość). Znów dziewczyna jara się nimi bardziej niż ja, muszą więc zostać w kolekcji (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  Adnan B. Ambre Noir
  Ładne, dość trwałe, ultra tanie. Zostawiłem sobie.

  One Man Show Ruby Edition Jacques Bogart
  Na tagu określane jako killer. I rzeczywiście nim są. Mają taką moc, że rozsadzają pomieszczenie. Niestety, zapach kompletnie mi nie podszedł. Dusił i męczył.

  La Yuqawam Homme Rasasi
  Największe rozczarowanie. Zapach super. Ale to co zadziało się z perfumami od czasu recenzji to jakiś dramat. Po 2h są już kompletnie niewyczuwalne. Trwałość 0. Największe rozczarowanie.

  Boucheron Jaïpur Homme
  Parametry mega. Szybko wypełnia pomieszczenie i długo w nim zostaje. Tylko że jak dla mnie pachnie jak dla dziadka. Także nie zaprzyjaźniliśmy się i zostały zwrócone.

  Z zamówionych 8 zapachów zostawiłem sobie aż 5, więc wynik nie jest niezły. Szczególnie jak na kupowanie dość w ciemno na podstawie opisów z neta. Jest trochę rozczarowań, choć niektórych można być świadomym czytając niedawne recenzje. Wiadomo też, że same zapachy oceniam subiektywnie i co innego mi się podoba, a co innego innym. Gdyby tak nie było, nie mielibyśmy tyle wyboru ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

  Mam nadzieję, że komuś świeże info z frontu perfumowego się przyda. Dzięki za inspiracje i świetną robotę @dr_love!

  #perfumy #150perfum