•  

Cześć, ma ktoś w Was kartę Madridista? Daje ona między innymi wcześniejszy dostęp do biletów na mecz, interesuje mnie, czy można kupić dwa bilety na jedną kartę? I co jeszcze z nią przysyłają, na stronie jest bliżej niesprecyzowany "pakiet powitalny". A, i może ktoś był w tym sezonie na meczu? Jak ogólnie jest z dostępnością biletów i jak to wygląda od strony covidowej, coś specjalnego warto wiedzieć?
    #realmadryt #bilety #laliga

•  

@eSzopiklon mam kartę od prawie 10 lat :) nie mam pewności jak wygląda sprawa z zakupem dwóch biletów - mogę sprawdzić 19 stycznia kiedy rozpocznie się sprzedaż biletów na kolejny mecz, tylko proszę mi przypomnij. Co do benefiitów: zniżka w sklepie, która łączy się z innymi promkami, więc można przyczaić się na spore przeceny ;) dodatkowo raz na rok po zapłaceniu za nowy sezon przychodzą różne gadżety. Szalik, przypinki, zdjęcia piłkarzy, różne mniej-bardziej nieprzydatne gadżety. Ja osobiście największy użytek robię z przypinek. Nie ma co się jednak nastawiać, że to bóg wie co. Na urodziny wyślą życzenia i rabat na sklep, dodatkowo są losowania, ale nigdy nic nie wygrałem. Dla mnie największy benefit to możliwość zakupu biletów przed general audience, bo zanim zaczął się covid to byłem na meczach dość często i ten karnet dawał spory handicap i luz. W zasadzie w ciemno można było bookować bilety lotnicze na długo przed meczem. Oczywiście w przypadku meczów z Barcą czy Derbami jest ciężej, ale bilety można kupić. Nie wiem jak teraz, ale przed remontem była też zniżka na Tour Bernabeu. Jeśli chcesz jeździć na mecze i zostawiać w sklepie setki euro - kupuj. Jeśli nie... To Twoja sprawa, czy chcesz się dołożyć parę euro do klubu ;) ja tam się już przyzwyczaiłem, że płacę ;)

•  

@Pituch ta cena się zmieniała w zależności od sezonu, zwykle 30-40 euro. Dla nowych są często zniżki na pierwszy sezon. Kiedyś były różne pakiety, i np. Karta za 60 euro dawała więcej gadżetów co sezon ale to skasowali i jest tylko jeden pakiet do wyboru teraz.

•  

@kebobi: Super, dzięki za odpowiedź! W tej chwili można kupić kartę za 12,50E na rok (jest jakaś promocja, właśnie chyba dla nowych klientów) co wydaje się bardzo dobrą ceną, zwróci się już przy małych zakupach i Tourze po stadionie. Co do tej ilości biletów byłbym wdzięczny gdybyś sprawdził, miałbym pewność czy się uda. Chociaż chyba i tak zamówię ją już wcześniej, bo wybieram się na Sociedad i chcę żeby mi doszła do tego czasu. A właśnie, pamiętasz może, czy żeby z niej skorzystać trzeba ją dostać fizycznie, czy też od razu po opłaceniu dostaje się kody i sama karta jest tylko fajnym gadżetem?

•  

@kebobi: a jeszcze takie pytanko. Rejestrujesz się, płacisz i tyle?

•  

@eSzopiklon
      Zawsze możesz kupić kartę przy stadionie. Zawsze było okienko tuż przy wejściu na Tour Bernabeu i w ten sposób ludzi łapali na zakup karty ;)
      Na pewno przychodzi email z numerem karty, ale nie pamiętam jak długo trzeba czekać.
      Znów... Nie wiem jak teraz, ale przed remontem na takie Sociedad bilety zawsze od ręki można było kupić nawet bez karty.
      @Pituch
      Tak, rejestrujesz się, płacisz i gotowe. Po roku przedłużasz albo kończysz. Nowa karta przychodzi co rok, ale numer jest do Ciebie przypisany na zawsze

•  

@kebobi: Dzięki jeszcze raz. Wiem że kiedyś tak było, kupowałem bilety bez karty przez internet, ale jednak teraz ze względu na ograniczenia trochę się boję. Trochę szkoda by było pojechać i nie wejść na stadion XD a jednak ten dzień wcześniej myślę że dostępność będzie lepsza

•  

@eSzopiklon: w pakiecie niedawno była maseczka z herbem klubu plus zdjęcie, w grudniu za przedłużenie dostałem naprasowanke na odzież do której jak się przystawi telefon z nfc to kieruje na stronę która odtwarza hymn

źródło: IMG_20220115_204519.jpg