Wpis z mikrobloga

@suqmadiq2ama: ta opeka koordynatora to smiech na sali.
Tez kilka lat temu pracowalem jako koordynator i mimo moich najszczerszych checi ciezko bylo cokolwiek zmienic na lepsze- bo agencja ma polityke, ze to klient (firma) jest najwazniejszy i nie mozna sie wychylac, za duzo krytywkowac firmy badz stalych pracownikow i najlepiej siedziec cicho i przytakiwac. Moglem moze udrzec jeden dzien extra dla ludzi, ktorzy dawali z siebie cos wiecej w pracy, ale
@Negatyvv: jezeli ktos nie zna wlasnej wartosci to bedzie robil i sluchal sie "panow". Pierdzielenie o tym, ze ma sie rodzine i dzieci albo dlugi.. to tylko wymowki zalosnych prostakow, ktorzy chocby sie im dalo socjal i gwarantowana rente do konca zycia to i tak by sie zadluzali. Brak podstawowej wiedzy ekonomicznej - najzwyklejszej analizy rynku, obrotu pieniedzy, kapitalu i calego prawa podatkowego (prawa podatkowego, ktorego na codzien panstwo egzekwuje od
Ja mam 14,18 € plus obligatoryjne 15% od każdej godziny (wychodzi 16.30 €). Gadałem z różnymi Polakami w pracy (duża, międzynarodowa firma) i większośc twierdzi, że jest to top dla osób bez żadnego konkretnego wykształcenia bądź konkretnego zawodu
@bartazwu dzięki ! Odnoszę wrażenie, że kwestia tego czy się utrzymasz w danej pracy czy nie, to tylko i wyłącznie kwestie siebie samego. Patrząc na osoby z którymi robię czy te z którymi mieszkam, to nie dziwię się, że mają już za sobą z 10 prac. Ważne żeby zapalić, żeby się napić, stracę pracę, w dupie, będzie następna. Oczywiście nie można generalizować, ale odsetek takich osób jest porażający
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kamtek: Miałem podobnie dlatego wziąłem kurs języka plus lekcje indywidualne, ogarnąłem w rok holenderski i poszedłem do pracy tam gdzie nie ma Polaków. Teraz zarabiam prawie 2 razy więcej niż na memie pod którym są te wpisy.