Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sercem_Wycinane: Postaw na prostotę. I minimalizm. Skoro takie lubi.
Nie każda dziewczyna lubi czarne złoto - wcześniej musiałbyś znać jej upodobania co do pierścionków. Chyba, że delikatnie ją jakoś wypytasz o preferencje tak aby się niczego nie domyśliła ¯\_(ツ)_/¯
@Sercem_Wycinane: Mi się bardzo podoba, nigdy nie widziałam takiego pierścionka z czarnego złota! Ale faktycznie to zależy od różowej, jeśli lubi takie „niecodzienne” fizdrygałki to będzie zadowolona :) ale faktycznie warto delikatnie podpytać jakie pierścionki jej się podobają. Polecam może przez jakąś jej koleżankę zebrać dane i wtedy poszukiwać czegoś.
@Sercem_Wycinane: Mnie się podoba, ale ja ogólnie wielbię kolor czarny i noszę czarne ciuchy, czarne kolczyki, bransoletki i inne ozdoby. Z metali szlachetnych to tylko srebro, zatem żółte złoto by u mnie nie przeszło, jak już to tylko białe.

Zasada z zaręczynowym jest taka, że dopasowujesz pod to, co nosi różowa. Skoro mało nosi i tylko od Ciebie, to możesz ją lekko wybadać (ją lub zaangażować jej przyjaciółkę), bo może się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Sercem_Wycinane: z własnego doświadczenia powiem Ci tak:
-nie przejmuj sie jak kupisz zły rozmiar
-diament to stereotyp, może twoja różowa lubi inny kamień, zapytaj kiedyś "przy okazji" i bez przypału co myśli o kamieniach
-jakie złoto? Pal głupa, że chcesz kupić na urodziny, czy święta więc pytanie, czy co wcześniej kupiłeś było spoko, czy jednak może inny stop, cieńsze, czy grubsze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Sercem_Wycinane: trochę powtórzę to co pisali inni - ja bym poszedł w zwykle złoto (najlepiej próba 585 - niższa może się odbarwiac, wyższa podobno może się kruszyć). Natomiast diament to przepłacanie za coś mało wartościowego, słaby pomysł na nowej drodze życia. Cyrkonia to podróbka diamentu - więc też niespecjalnie. Zobacz jakie 'znaczenie' przypisuje się innym kamieniom, ja np. poszedlem w rubin i bardzo się spodobał :) w sumie to bardzo podobny
@Sercem_Wycinane: Jeśli wybierzesz pierścionek zaręczynowy z diamentami to zwróć uwagę na czystość kamieni, nie bierz kamieni z oznaczeniem czystości P, P1, P2 bo mają widoczne duże inkluzje, dobrze żeby było to SI albo wyższe. Jeśli chodzi o barwę diamentów to diamenty z oznaczeniem H są białe (oznaczenie I-J to lekko stonowana biel), przy oznaczeniu powyżej K widać odcień żółty, więc najlepiej diamenty barwy H i lepszej. Jakbyś chciał większy kamień, może