Wpis z mikrobloga

@Nitro_Express: Przed pomada to suszarka ulozyl? Nie wiem jak opisac fryzure, boki krotko gora dlugo xD, tylko ze przedzialek jest dolozony i zaczes na bok zrobiony. Ogolnie to juz nie mam za duzo wlosow na glowie i staram sie cos ulepic z tego gowna co mi zostało. Bo mam jeszcze za duzo zeby na lyso poleciec.
@ajebo: Na bank był prestyler. Samą suszarką nie ułożysz dobrze włosów. Jak masz ich mało, to popracuj nad objętością. Na pre sucha glinka i wykańczasz jakąś lekką pastą, w zależności od tego czy chcesz, żeby włosy były luźniejsze, czy jednak preferujesz ciasne zaczesy.
@ajebo: nie
@Nitro_Express: i tu był się kłócił, dobra szczotka i suszarka potrafią nadać włosom dobrą formę, tylko pomadą/żelem/glinką/pastą (*niepotrzebne skreślić) można dołożyć ułożenie i detale tej fryzury.
@ajebo: Na 30lvl pojawiają się dość spore zakola, ja dodatkowo mam taki tik nerwowy że kręcę włosy na górze głowy a jak się splączą to rwę, dlatego górę tez mam "łysą polankę" fryzjer/barber się #!$%@? ale robim co możem ;D