Wpis z mikrobloga

@virtroy: @fishery: wyświetlacz mam cały i tylko szybka mi pękła. Przy cenie wymiany z wyświetlaczem to przewyższa wartość telefonu... Zadzwonie i zapytam czy samą szybkę mi wymienią a jak nie to na nieautoryzowany się chyba zdecyduje
@virtroy: przy wymianie wyświetlacza dają wymianę baterii gratis więc już mi się opłaca u nich robić. Zapytam tylko czy jest opcja na samą szybkę bo wyświetlacz wydaje się cały to może troche oszczędze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@virtroy: a jakość obsługi jest na skrajnie wysokim poziomie. Oddawałem tam telefon na naprawę gwarancyjną bo byłem w głębokim szoku. Jeszcze słyszałem rozmowę z innym klientem, jak próbowali rozwiązać jego problem i po prostu wielkie WOW
wyświetlacz to co innego niż sama szybka


@Sudo_exit: problem w tym, że oni mogą nie wymieniać samego digitizera. Nieautoryzowane serwisy to robią, ale to jest często ryzykowna operacja (w niektórych modelach są one klejone do siebie).

a jakość obsługi jest na skrajnie wysokim poziomie. Oddawałem tam telefon na naprawę gwarancyjną bo byłem w głębokim szoku. Jeszcze słyszałem rozmowę z innym klientem, jak próbowali rozwiązać jego problem i po prostu wielkie WOW