Wpis z mikrobloga

@Adolf_Dolas: a skad wiesz jak pracowal grabz? Zawodnika mozna ocenic jak gra i jak sie pokazuje na scenie, a sztabu trenerskiego nie mozesz nie bedac w srodku druzyny. Jeszcze, ze kazdy zawodnik z ktorym grabbz wspolpracowal bardzo dobrze sie o nim wypowiada jak nie memuje o nim. Plus to, ze w tamtym sezonie Nelson byl odpowiedzialny za kwestie dot gry w g2, a nie grabbz
@nammah: a ty skąd wiesz? strasznie głupio wypowiadać sie w ten sposób. Owszem wypowiadają sie dobrze. Jednak memy sie z czapy nie wzięły często sam grabz mówił że problemem w meczach były jego drafty, a jeżeli gracze mają duży potencjał to też wina trenera jeśli nie może z tego nic wykrzesać. Zmiane trenera często widać po grze zawodników zobacz jak to sie skończyło dla FNC jak Yamato przejął stery

@Mega_Smieszek:
@Adolf_Dolas: "a ty skąd wiesz? " -> z wypowiedzi graczy, ktorych trenowal? xD Kto ma byc lepszym zrodlem informacji na temat trenera niz gracze z ktorymi wspolpracowal. Przykladowo o fredym i staffie rogue kazdy wie, ze sa slupami i normalnie gracze o tym gadaja na streamkach.
" a jeżeli gracze mają duży potencjał to też wina trenera jeśli nie może z tego nic wykrzesać" -> chlop prowadzil g2 za ich najwiekszych
@Adolf_Dolas: no to w poprzednim sezonie powod dlaczego zrezygnowali z grabza jest znany z kazdej strony. Po prostu odswiezenia szukal i grabbz i caps z jankosem po tylu latach razem. Nie ze wzgledu na to, ze grabz nagle stal sie gownem trenerskim
@nammah: W zasadzie, który gracz źle się wypowiadał publicznie o trenerach w Rogue? Bo jak czytałem wywiady lub oglądałem streamy graczy Rogue, to tam przewijały się pozytywne lub neutralne opinie o ich pracy. A opinie negatywne widziałem głownie u community na wykopie i rzadziej na twitterze
@nammah: zobaczę ten wywiad ale właśnie u Kacpra na streamie słyszałem neutralne/pozytwyne opinie na temat staffu, a na pewno nie widziałem tam krytyki. Musiałem oglądać w momencie kiedy nie chciało mu się nie #!$%@?ć xd
@Yogred316: oczywiscie, ze nie mowi tego bezposrednio typu "freddy jest gownem" tylko takie posrednie przytyki typu, ze na worldsach to tylko do noszenia kawy czy czegos tam sie nadawal itd Rozne pamietam tego typu przytyki w ich strone. Albo o kolesiostwie w staffie, ze dostaja sie tam ziomeczki tylko. Duzo tam jest przeslanek, ktore mowia o tym, ze staff rogue jest gownem.
@nammah: No właśnie to są co najwyżej przesłanki ale trochę nie chcę mi się wierzyć, że sztab trenerski najlepiej grającej mapą drużyny ze zeszłego roku i najlepszego teamu ostatniego spring splitu( w finale zwyczajnie zesrali się) jest złożony ze słupów. Wiadomo nie byli też najlepsi, bo nie naprawili tego co nie działało przez dwa sezony, a dodatkowo dopuścili do tego, że psycha siadła w drużynie. Więc patrząc na całość ich pracy