Wpis z mikrobloga

Nastał koniec mojej przygody z #kronikimyrtany . Czas gry wg. Steam 102,6h, według gry ponad 86h. Niesamowita historia, żal głównego bohatera i po cichu liczę, że twórcy moda myślą nad kontynuacją historii Marvina w Górniczej Dolinie, a twórcy Gothic Remake w jakiś sposób nawiążą do tej historii i poznamy go bliżej z punktu widzenia Bezimiennego ;)

#gothic
KOlesPL - Nastał koniec mojej przygody z #kronikimyrtany . Czas gry wg. Steam 102,6h,...

źródło: comment_1642343191qUKRWvAi7MvsD0KgNO4RQr.jpg

Pobierz
  • 9
@KOlesPL: gratki. Niestety raczej na kontynuację nie ma co liczyć, sam ten jeden projekt kosztował twórców mnóstwo czasu i zapewne nerwów. Z ostatnich wypowiedzi wynika, że to było jednorazowe dzieło. No ale zawsze można marzyć :v.
Z ostatnich wypowiedzi wynika, że to było jednorazowe dzieło. No ale zawsze można marzyć :v.


@Caleb88: Ja mam cicha nadzieje ze to sa takie narzekania bo szkonczyli to w koncu po wielkuch bulach, rzalach i innych prezydenckich slowach. Podzialem ekipy z dziejami korinis itp Pewnie na koniec stwierdzili ze nigdy wiecej.

Teraz kazdy stwierdzil ze pewnie z ladnym wpisem do cv, doswiadczeniem itp znajdzie sobie lepsza prac i bedzie sobie cykal
po cichu liczę, że twórcy moda myślą nad kontynuacją historii Marvina w Górniczej Dolinie


@KOlesPL: wątpię żeby jakakolwiek kontynuacja powstała. Ten mod to był ewenement, który zdarza się raz na kilka-kilkanaście lat. Jakaś anomalia stworzona przez fanatyków serii, którzy postanowili poświęcić prywatny czas. To co natomiast może ta modyfikacja zmienić to otworzyć oczy THQ Nordic na potencjał jakim jest Gothic.